26 turas / Lap 20 , Vilnius
36 turas / Lap 23 , Gargždai
36 turas / Lap 23 , Marijampolė
36 turas / Lap 23 , Panevėžys
36 turas / Lap 23 , Kaunas
36 turas / Lap 23 , Vilnius
2021-10-17 | 32 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 400

„Optibet A lygos“ 32-ajame ture užfiksuota staigmena. Puikiai rungtynėse startavusi  Gargždų „Banga“ namuose pasiuntė į nokautą „Panevėžio“ futbolininkus 2:1 (2:1).

Visą antrąjį kėlinį be pašalinto Roberto Vėževičiaus žaidusi „Banga“ pergalę užsitikrino po dviejų įvarčių įmuštų rungtynių pradžioje. Davido Afonso treniruojama komanda nutraukė keturių pralaimėjimų seriją, o panevėžiečiai pergalės neiškovoja jau penktose rungtynėse iš eilės.

Gargždiškiai rungtynėse turėjo svajonių startą. Jie išsiveržė į priekį jau antrąją minutę, kai standartinėje situacijoje Karolis Urbaitis pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o prie kairiojo virpsto perdavimą priėmė ir galva tiksliai smūgiavo Mauricio Pinto.

Vos po kelių minučių „Banga“ dar kartą nustelbė varžovus panašioje situacijoje. Šį kartą Simono Urbio perdavimą prie kairiojo virpsto smūgiu galva „uždarė“ R. Vėževičius. Jis įmušė trečiąjį įvartį šiame sezone.

„Panevėžiui“ prireikė laiko atsigauti po dvigubo smūgio, bet jiems pavyko sušvelninti rezultatą. 32 minutę svečiai sulaukė savo šanso, kai Jorge Eliasas išprovokavo pražangą baudos aikštelėje, o teisėjo paskirtą 11 m. baudos smūgį realizavo Ernestas Veliulis.

Kėlinio pabaigoje įvykių epicentre atsidūrė R. Vėževičius. Veteranas neišnaudojo dviejų gerų progų atsidūręs priešais vartus, o vėliau jis per kelias minutes minutes užsidirbo dvi geltonas kortelės už pakeltą toną aiškinantis su teisėju ir grubų žaidimą. „Banga“ liko žaisti mažumoje.

Po pertraukos „Panevėžys“ turėjo žaidimo kontrolę savo rankose, bet konvertuoti turimą kiekybinį pranašumą aikštėje į įvartį svečiams nesisekė. To jiems padaryti neleido kompaktiška „Bangos“ gynyba, o taip pat kelis kartus puikiai savo vartus išgelbėjo vartininkas Ignas Driomovas. Patys gargždiškiai taip pat turėjo kelias progas kontratakose, bet tikslumo jose pritrūko.

„Banga“ (28 tšk.) atsilaikė, o pergalė jiems leido taškais susilyginti su aštuntoje vietoje žengiančia Alytaus DFK „Dainava“. „Panevėžys“ su 51 tašku išlieka ketvirtas.

Mauricio Pinto
2'
Robertas Vėževičius
(Simonas Urbys)
5'
8'
Pijus Širvys
(Hugo Figueredo)
33'
[11m.] Ernestas Veliulis
Simonas Urbys
45' +1
Robertas Vėževičius
45' +2
Robertas Vėževičius
45' +2
Pirmojo kėlinio pabaiga
Benas Anisas
(Karolis Urbaitis)
66'
68'
Tautvydas Eliošius
71'
Sebastian Vasquez
(Jorge Elias)
Renato Matos
73'
Darius Zubauskas
(Simonas Urbys)
80'
81'
Ignas Kružikas
(Tautvydas Eliošius)
Darius Zubauskas
86'
Karolis Pliuškys
(Mauricio Pinto)
90'
Valdas Antužis
(Shogo Yoshikawa)
90'
90' +4
Domantas Antanavičius
Rungtynių pabaiga
33%
Kamuolio kontrolė
67%
7
Smūgiai
19
4
Smūgiai į vartų plotą
7
3
Smūgiai šalia vartų
12
6
Vartininkų atremti smūgiai
2
107
Atakos
206
48
Pavojingos atakos
163
3
Kampiniai
6