19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas
2021-07-03 | 21 turas | Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovų: 400

„Optibet A lygos“ vidutiniokas Telšių „Džiugas“ dar kartą įrodė, kad yra nepalankus varžovas Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komandai.

Mariaus Šlutos kariauna 21-ojo turo mače savo sirgalių akivaizdoje 2:1 (1:0) įveikė 5-oje turnyro lentelės vietoje žengiančius oponentus.

Svečiai iki praleisto įvarčio buvo gerokai aktyvesni. „Džiugui“ nusišypsojo sėkmė, kai Levanas Mačarašvilis sudrebino vartų konstrukciją, o Mantas Fridrikas dviem bandymais nepasiuntė kamuolio į vartus.

Džiugiečiai 24-ąją minutę tarė savo žodį – kontratakos metu Leo Ribeiro puikiai suklaidino du varžovus bei nepriekaištingai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Artėjant pirmam kėliniui į pabaigą, tas pats L. Ribeiro vėl prasiveržė arčiau vartų, bet šį kartą brazilo smūgį atrėmė Ignas Plūkas.

54-ąją minutę I. Plūkas buvo priverstas antrą kartą traukti kamuolį iš ginamų vartų tinklo. Leonardo Antonio pakėlė kampinį, o dvikovą prieš varžovą laimėjęs Nasko Milevas po ilgesnės pertraukos džiaugėsi įvarčiu.

Kiek vėliau abi ekipos apsikeitė itin pavojingais išpuoliais: Viliaus Armanavičiaus galva muštas kamuolys atsimušė į virpstą, savo ruožtu, L. Ribeiro efektingas reidas taip pat baigėsi smūgiu į vartų konstrukciją.

Antrą pridėto laiko minutę Kauno rajono klubas atgaivino intrigą. Čempionate debiutavęs Omokhafe Thomasas baudos aikštelėje surado Naurį Petkevičių, kuris pelnė 9-ąjį įvartį ir tapo rezultatyviausiu turnyro žaidėju.

Tiesa, tai nebuvo paskutinis įdomus akistatos akcentas – apie minutę ant žaliosios vejos praleidęs Rokas Lazdinauskas užsidirbo raudoną kortelę.

Šis laimėjimas leido 18 taškų turinčiam „Džiugui“ aplenkti Gargždų „Bangą“ ir pakilti į 7-ąją poziciją.

Leo Ribeiro
(Jeremy Fernandes)
24'
Pirmojo kėlinio pabaiga
Nasko Milev
(Leonardo Antonio)
54'
59'
Christian Jimenez
(Ibrahim Olaosebikan)
Andrius Lipskis
62'
Konstantin Šulc
(Yudai Koike)
65'
Jefferson Reis De Jesus
(Rokas Stanulevičius)
65'
70'
Omokhafe Thomas
(Klaudijus Upstas)
82'
Aurimas Raginis
(Lukas Čerkauskas)
Lukas Ankudinovas
(Leo Ribeiro)
83'
Rokas Lazdinauskas
(Andrius Lipskis)
90'
Kipras Keliauskas
(Aivars Emsis)
90'
90' +2
Nauris Petkevičius
(Omokhafe Thomas)
Rokas Lazdinauskas
90' +5
Rungtynių pabaiga