19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas
2021-07-02 | 21 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovų: 200

Penktadienį „Optibet A lygoje“ nutrūko Vilniaus „Žalgirio“ trijų pergalių iš eilės serija. Tvirtą gynybą pademonstravę sostinės „Riteriai“ sulaikė Lietuvos čempionus – derbis baigėsi lygiosiomis 0:0.

Rungtynių pradžia žadėjo nemažai veiksmo prie abiejų vartų. Abi komandos aktyviai spaudė varžovus ir neleido lengvai perimti iniciatyvos.

Jau 3 minutę iš toli į vartus pavojingai smūgiavo žalgirietis Ogenyi Onazi, bet kamuolys pataikė į virpstą. Vėliau Tomislavas Kišas susikūrė gerą poziciją smūgiui baudos aikštelėje apžaisdamas Olaide Badmusą baudos aikštelėje, bet kroato smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

35 minutę pavojingiausią progą prie varžovų vartų turėjo „Riteriai“. Rokas Filipavičius baudos aikštelėje gražiai permetė kamuolį per gynėją, o Mindaugas Grigaravičius besileidžiantį kamuolį galėjo pasiųsti į vartus, bet puikius refleksus pademonstravo vartininkas Edvinas Gertmonas. Į tai „Žalgiris“ atsakė pavojinga ataka jau po minutės – Hugo Videmontas stipriu smūgiu sudrebino šeimininkų vartų konstrukciją.

Antrasis kėlinys buvo priešingas pirmajai rungtynių daliai. Nors „Žalgiris“ kėlinio pradžioje bandė paspausti varžovus ir pralaužti ledus, „Riteriai“ varžovų intencijas gliaudė kaip riešutus ir neleido sukurti pavojingų situacijų. Čempionai daugiau kontroliavo kamuolį ir dažnai kėlė kampinius, bet jie buvo bevaisiai.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis Vladimiro Čeburino auklėtiniai surengė šturmą prie oponentų vartų – H. Videmontas dar kartą pataikė į skersinį dėkingoje situacijoje. Tuo tarpu šeimininkų vartininkas A. Vitkauskas sėkmingai neutralizavo suirutes.

Susitikimas baigėsi lygiosiomis 0:0. „Žalgiris“ su 41 tašku ir toliau rikiuojasi pirmoje lentelės pozicijoje. Jau šeštas rungtynes iš eilės nepralaimėję „Riteriai“ (23 tšk.) sumažino atsilikimą iki penktoje vietoje žengiančio Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ komandos iki dviejų taškų.


15'
Saulius Mikoliūnas
Akseli Kalermo
28'
37'
Francis Kyeremeh
Marko Pavlovski
39'
Pirmojo kėlinio pabaiga
Valdas Paulauskas
(Olaide Badmus)
62'
Maksym Marusič
(Rokas Filipavičius)
62'
66'
Karolis Uzėla
(Ogenyi Onazi)
66'
Jakub Sylvestr
(Josip Tadič)
Matas Ramanauskas
(Angel Lezama)
74'
76'
Marko Karamarko
(Francis Kyeremeh)
84'
Hugo Videmont
Deividas Malžinskas
(Mindaugas Grigaravičius)
84'
Valentin Jeriomenko
90' +4
Rungtynių pabaiga