2021-06-20 | 9 turas | „Kauno Žalgirio“ FA stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 250

Atidėtose „Optibet A lygos“ 9-ojo turo Kauno derbio rungtynėse vyko atkakli ir permaininga kova.

Čempionato lyderiu buvęs „Kauno Žalgiris“ neišlaikė įvarčio pranašumo ir namuose sužaidė 2:2 (1:1) su taip pat šeštame mače iš eilės nepralaimėjusiu Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubu.

Per pirmą susitikimo pusvalandį vienuolikės aštrių epizodų gausa neišsiskyrė – tik sykį darbo turėjo Deividas Mikelionis, atrėmęs tolimą Yukiyoshi Karashimos smūgį.

Kiek vėliau „Hegelmann Litauen“ ekipa buvo arti įvarčio: po Klaudijaus Upsto perdavimo gero šanso neišnaudojo Vilius Armanavičiaus, tiesa, 37-ąją minutę K. Upsto reidas ir perdavimas buvo įprasmintas Naurio Petkevičiaus įvarčiu.

Vis dėlto svečiai ilgai persvara nesidžiaugė – 43-iąją minutę po pakelto kampinio prieš varžovą išniręs Michaelas Thuique'as taikliai mušė galva, pasižymėdamas penktą sykį šiemet.

Antrame kėlinyje akistata klostėsi taip pat permainingai. Ignas Plūkas poroje situacijų gelbėjo savo komandą, tačiau po keitimo į kovą mestas Linas Pilibaitis 69-ąją minutę šaltakraujiškai realizavo gautą šansą.

Čempionato debiutantai ginklų nesudėjo ir išlygino rezultatą 86-ąją minutę. Baudos aikštelėje kamuolio sulaukęs N. Petkevičius suklaidino Steveną Thicot bei pasiuntė jį į vartus – tai buvo septintasis žaidėjo taiklus smūgis.

Per likusį laiką abi komandos turėjo progų, bet dvikova baigėsi taikiai.