2021-06-19 | 18 turas | Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 510

Sugrįžusi į savo gimtąjį stadioną, Alytaus DFK „Dainava“ ir toliau nepralaimi „Optibet A lygoje“.

Dzūkai buvo arti pergalės 18-ojo turo mače – po atkaklios kovos sužaista 1:1 (0:0) su ketvirtame mače iš eilės nelaimėjusia Marijampolės „Sūduva“.

Pirmame kėlinyje savo progų turėjo abi komandos. Įpusėjus pirmai mačo pusei, po pakelto kampinio Povilas Leimonas laimėjo dvikovą prieš neapdairiai vartus palikusį Arijų Bražinską ir pamušė kamuolį į vartus, tačiau laiku vietoje atsidūręs Cyrille'as Tchayi Tchamba išgelbėjo savo komandą.

A. Bražinskas susitvarkė su pora varžovų tolimų smūgių, darbo taip pat turėjo ir Makis Giannikoglou – teko atremti pavojingą Vytauto Lukšos bandymą nuginkluoti vartininką iš arti.

Antrojo kėlinio pagrindiniai akcentai buvo sudėti paskutinėmis minutėmis. Šeimininkai išsiveržė į priekį, tačiau „Sūduva“ greitai atstatė pusiausvyrą.

78-ąją minutę standartinės padėties metu kamuolys dėkingai atšoko po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Deivydui Matulevičiui – patyręs puolėjas jį nukreipė į vartus.

Tiesa, jau po trijų minučių išlyginamąjį įvartį pelnė taip pat po keitimo į kovą mestas baltarusis Aleksandras Makasis.

Per likusį dvikovos laiką dviem pavojingais smūgiais atsakė Saidas Hamuličius, tačiau savo vietoje buvo M. Giannikoglou.