2021-05-27 | 16 turas | Kėdainių centrinis stadionas | Teisėjas: Jurij Paškovskij | Žiūrovai: 100

Pralaimėjimų seriją užmarštyje palikęs „Optibet A lygos“ autsaideris Kėdainių „Nevėžis“ pirmą kartą šiemet sužaidė lygiosiomis.

16-ojo turo dvikovoje savo stadione Kėdainių komanda išsiskyrė taikiai su Vilniaus „Riteriais“ – 0:0.

Pirmą kartą rungtynes kartu starto sudėtyje pradėjęs Angelio Lezamos bei Marko Pavlovskio duetas atkarpomis žaidė efektingai bei kėlė oponentams nemažai rūpesčių.

„Riteriai“ turėjo puikų šansą pasižymėti: po rikošeto Valdemaro Borovskio smūgį atrėmė Sergijus Melašenka, o antruoju bandymu Justinas Marazas iš dėkingos padėties nukreipė kamuolį virš vartų.

Tiesa, sykį svečiams nusišypsojo sėkmė – Aretas Gėgžna puikiai išpildė standartinę situaciją, bet kamuolys atsimušė į virpstą. Dar kiek vėliau darbo po Juliaus Kasparavičiaus bandymo turėjo Lukas Paukštė.

„Nevėžis“ daug dėmesio skyrė gynybai ir su savo užduotimis tvarkėsi išties sėkmingai. Kėdainių ekipa lengviau atsiduso, kai Rokas Filipavičius bei Valentinas Jeriomenka smūgiavo pro šalį – S. Melašenka antrą kartą šiame sezone išsaugojo „sausus“ vartus.

Kėdainių klubas iškovojo 7-ąjį tašką, o „Riteriai“, kurių kraityje yra 16 taškų, nepakilo iš 6-osios vietos.