2021-04-24 | 10 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Jurij Paškovskij | Žiūrovai: 85

10-ajame „Optibet A lygos“ ture užfiksuotos dar vienerios lygiosios – taikiai išsiskyrė dvi buvusios Pirmos lygos komandos.

Namuose žaidusi Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipa sužaidė lygiosiomis su Telšių „Džiugu“ – 1:1 (0:0).

Pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė šeimininkams, kurie turėjo vieną puikią progą išsiveržti į priekį. Kamuolys baudos aikštelėje labai dėkingai atšoko Levanui Mačarašviliui, kuris iš puikios situacijos smūgiavo į Povilą Survilą.

Po pertraukos kartvelas tarė savo žodį: 51-ąją minutę L. Mačarašvilis kiek nebūdingai dešiniąja koja pasiuntė kamuolį į „Džiugo“ vartus ir džiaugėsi ketvirtuoju įvarčiu šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Visgi jau po poros minučių Telšių klubas atstatė pusiausvyrą. Po Adomo Mikos perdavimo iš kairiojo krašto Aivaras Emsis sėkmingai sukontroliavo kamuolį bei nukreipė jį į vartus.

„Hegelmann Litauen“ ekipa turėjo gerų šansų vėl išsiveržti į priekį, tačiau puikiai rungtyniavo į vartų stačiakampį grįžęs P. Survila.

Mačo pabaigoje džiugiečiai turėjo porą puikių progų – Leo Ribeiro sukirto kamuolį į virpstą, o Nasko Milevo bandymas taip pat nepasiekė tikslo. į Igną Plūką taip pat mušė Rokas Stanulevičius.