2021-04-20 | 9 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 150

Praėjusio sezono „Optibet A lygos“ vicečempionė Marijampolės „Sūduva“ iškovojo net septintąją pergalę iš eilės.

Victoro Basadre kariauna namuose 9-ojo turo akistatoje 3:1 (3:0) nugalėjo du skirtingus kėlinius sužaidusią Alytaus „Dainavą“.

Sūduviečiai savo darbą atliko per pirmąsias dvikovos minutes: 3-iąją minutę šeštą įvartį šiame sezone pelnė rezultatyviausias turnyro žaidėjas Kule Mbombo, o dar po 3 minučių pasižymėjo Serge'as Nyuiadzi, kuriam tai buvo pirmasis taiklus smūgis su „Sūduvos“ marškinėliais „Optibet A lygoje“.

Maža to, 13-ąją minutę įvarčiu džiaugėsi ir patyręs vidurio gynėjas Aleksandras Živanovičius.

Marijampolės klubas toliau dominavo bei galėjo pasižymėti ketvirtą kartą – galima išskirti progą, kai į virpstą smūgiavo Romainas Habranas.

Paskutinis dvikovos pusvalandis „Sūduvai“ nebuvo toks lengvas: 74-ąją minutę pirmąjį taiklų smūgį „Optibet A lygoje“ atliko Cyrille'as Tchayi Tchamba, taip pat gero šanso neišnaudojo po keitimo aikštėje pasirodęs Danilas Makejevas.

Jaunesniems žaidėjams davęs pasireikšti V. Basadre nenusivylė – po kariauna savo sąskaitoje po 8 mačų turi 21 tašką ir pirmauja turnyro lentelėje.