2021-03-06 | 1 turas | „Ateities“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas

„Optibet A lygos“ sezoną pergalinga gaida pradėjo pirmenybių debiutantas Telšių „Džiugas“, namuose džiaugęsis pirmuoju laimėjimu.

Mariaus Šlutos treniruojama komanda 1-ojo turo dvikovoje po labai atkaklios kovos 2:1 (1:0) įveikė Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje iniciatyvą perimdavo tai viena, tai kita komanda. Lietuvos čempionate debiutavęs 20-metis vartininkas Povilas Survila susitvarkė su Klaudijaus Upsto bei Naurio Petkevičiaus smūgiais, o kitoje aikštės pusėje klastingas Davydo Arlauskio perdavimas vos neatsidūrė svečių vartų tinkle – kamuolys atsimušė į skersinį.

44-ąją minutę „Džiugas“ driokstelėjo: puikų reidą atlikęs Leonardo Antonio surado Adomą Miką, kuris atliko perdavimą japonui Yudai'ui Koike – šis nepriekaištingai smūgiavo vienu lietimu.

Maža to, neprabėgus nė minutei antrame kėlinyje, Telšių ekipa padvigubino rezultatą, kai prieš vartininką Igną Plūką iššokęs Leo Ribeiro sėkmingai mušė iš arti.

Netrukus „Hegelmann Litauen“ klubo strategas Andrius Skerla į kovą metė Levaną Mačarašvilį, kuris pagyvino savo komandos atakas. Visgi svečiams kurį laiką įvarčio pelnyti nepavyko, o 74-ąją minutę už pražangą prieš Tomą Rapalavičių raudoną kortelę užsidirbęs N. Petkevičius buvo išsiųstas į rūbinę.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Andrius Lipskis rungtynių nugalėtojo galutinai nenulėmė – smūgiavo į virpstą, o 82-ąją minutę Vilius Armanavičius po pakelto kampinio sušvelnino rezultatą.

Dešimtiese žaidęs Kauno rajono klubas surengė vartų šturmą, tačiau išlyginamojo įvarčio nepelnė. Telšiškiai atsilaikė bei iškovojo puikią pergalę.