2020-10-31 | 20 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 250

Smagiu akordu 2020 metų sezoną Lietuvos futbolo A lygoje baigė Gargždų „Bangos“ futbolininkai.

Gargždiškiai išvykoje likvidavo įvarčio deficitą ir 20-ojo turo susitikime su „Panevėžiu“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie pirmoje kėlinio pusėje turėjo akivaizdų pranašumą – 13-ąją minutę tai virto įvarčiu. Lukas Čerkauskas įsiveržė į baudos aikštelę ir joje surado Jorge Eliasą – brazilas laimėjo dvikovą prieš varžovą ir puikiai smūgiavo griūdamas.

Tai buvo penktasis „Panevėžio“ puolėjo įvartis šiame sezone.

Savo ruožtu „Banga“ rezultatyviai varžovams atsakė jau po 9 minučių. Ignas Venckus atliko perdavimą Karoliui Urbaičiui, pastarasis – Renato Matosui, kuris nepriekaištingai mušė vienu lietimu.

Po šio epizodo svečiai išdrąsėjo: Robertas Vėževičius iš dėkingos padėties smūgiavo virš vartų, o tolimas Skirmanto Rakausko šūvis skriejo arti tikslo.

Antrame kėlinyje darbo turėjo abu vartininkai. Ignas Driomovas atrėmė efektingą J. Eliaso bandymą, Šarūnas Jurevičius – neutralizavo po keitimo aikštėje pasirodžiusio Sergejaus Kundiko smūgį. Geriausią progą po pertraukos turėjo Elivelto, tačiau brazilo smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

„Banga“ čempionatą baigė su 16 taškų ir būdama 4-oje vietoje, o „Panevėžys“, savo sąskaitoje turintis 12 taškų, dėl geresnio tarpusavio rungtynių rezultato pakilo į 5-ąją poziciją.