2020-07-28 | 12 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Aleksandras Golubevas | Žiūrovai: 900

Svarbią pergalę, kuri buvo devintoji iš viso šiame sezone, Lietuvos futbolo A lygoje iškovojo titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“.

Čempionai 12-ojo turo mače išvykoje 2:1 (1:1) įveikė šeštą kartą iš eilės pralaimėjusius Vilniaus „Riterius“.

Šeimininkai neblogai pradėjo rungtynes ir 27-ąją minutę išsiveržė į priekį. Valdemaras Borovskis atliko perdavimą iš dešiniojo krašto, o kamuolys atsimušė į Aleksandro Živanovičiaus ranką – teisėjo iš Latvijos Aleksandro Golubevo skirtą baudinį šaltakraujiškai realizavo Donatas Kazlauskas.

Tai buvo antrasis saugo įvartis šiame A lygos sezone.

Kėliniui artėjant į pabaigą, sūduviečiai grasino varžovams standartinių padėčių metu ir pasiekė savo. Semiro Kerlos smūgį galva Tadas Simaitis atrėmė, tačiau po kito pakelto kampinio Josipas Tadičius iš arti nukreipė kamuolį į vartus.

Po pertraukos „Sūduva“ akivaizdžiai perėmė iniciatyvą. J. Tadičius sukirto kamuolį į skersinį, sykį nesuklaidino T. Simaičio, taip pat puikios galimybės neišnaudojo ir Mihretas Topčagičius.

Vis dėlto čempionų spaudimas davė dividendų 87-ąją minutę – po eilinio A. Švrljugos perdavimo iš dešiniojo krašto J. Tadičius atliko fantastišką smūgį „žirklėmis“ ir padovanojo ekipai pergalę.

Po šio laimėjimo Marijampolės klubas savo sąskaitoje turi 29 taškus bei išlaikė 3 taškų pranašumą nuo Vilniaus „Žalgirio“.

„Riteriai“ su 5 taškais užima 6-ąją vietą.