Tiesiogiai 11 turas / Bal 27 15:00 , Telšiai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 15:00
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 17:00 , Vilnius
2020-07-11 | 9 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 680

Pirmą kartą šiame Lietuvos futbolo A lygos sezone iš turnyro lentelės dugno pakilo autsaideris „Panevėžys“.

Naujasis komandos strategas Joao Martinsas džiaugėsi iškovota pergale – jo auklėtiniai namuose 9-ojo turo rungtynėse 2:1 (1:0) palaužė į paskutinę vietą nukritusius Vilniaus „Riterius“.

Šeimininkai drausmingai gynėsi ir 23-iąją minutę surengė įvarčiu pasibaigusią kontrataką. Kotaro Amemiya surado Tautvydą Eliošių, šis įsiveržė į baudos aikštelę ir pelnė pirmą įvartį šiame sezone.

Kėlinio pabaigoje „Panevėžys“ turėjo puikią galimybę padvigubinti rezultatą, tačiau Paulius Janušauskas uždelsė smūgiuoti – kamuolys atsidūrė vartininko Tado Simaičio rankose.

Vis dėlto 55-ąją minutę panevėžiečiai pasiekė savo: K. Amemiya atliko dar vieną perdavimą iš dešiniojo krašto ir baudos aikštelėje savo šansu pasinaudojo taikliai vienu lietimu smūgiavęs Ignas Kružikas. Tai buvo pirmasis puolėjo karjeros įvartis A lygoje.

Tiesa, šeimininkai, užtikrintai kontroliuodami rungtynes, patys prisidarė sau problemų. 63-iąją minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo ir buvo pašalintas Hugo Figueredo, o dar po 12 minučių Vytas Gašpuitis neleistinai prie savo vartų sustabdė Dominyką Kodzį.

Baudinį realizavęs Donatas Kazlauskas pasižymėjo pirmą kartą šiame sezone ir užvedė savo komandą lemiamam šturmui. Visgi jo metu „Riteriai“ neišnaudojo kelių dėkingų progų ir patyrė šeštą pralaimėjimą šiame sezone.

„Panevėžys“ su 7 taškais pakilo į 5-ąją vietą, o 5 taškus turintys „Riteriai“ nusileido į turnyro lentelės apačią.