2020-06-24 | 6 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 700

Lietuvos futbolo A lygos antrojo rato starte dar vieną tašką į savo sąskaitą įsirašė Gargždų „Banga“.

Gargždiškiai namuose 6-ojo turo mače sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su 5-oje vietoje žengiančiais Vilniaus „Riteriais“.

Iniciatyvą perėmusi Mindaugo Čepo kariauna į priekį išsiveržė 19-ąją susitikimo minutę. Kamuolį šalia baudos aikštelės susistabdęs Michaelas Thuique'as stipriu smūgiu nuginklavo Igną Driomovą bei džiaugėsi pirmuoju įvarčiu šiame sezone.

Pirmą kartą šiemet galėjo pasižymėti ir Donatas Kazlauskas, tačiau šio baudinį, kai po Lajo Traore smūgio Deividas Padaigis baudos aikštelėje sužaidė ranka, 32-ąją minutę atrėmė puikiai apsigynęs I. Driomovas.

Atkakliai kovojusi „Banga“ sirgalius pašokti iš savo vietų privertė 55-ąją minutę – tada Renato Matosas blokavo vartininko Tado Simaičio kamuolio išmušimą toliau nuo savo vartų ir, jį perėmęs, pasiuntė į tuščius vartus.

Pirmame kėlinyje poros gerų šansų neišnaudojęs Gargždų klubo puolėjas Julius Kasparavičius buvo įsiveržęs į baudos aikštelę, bet jo smūgį blokavo gynėjas, kitoje aikštės pusėje – D. Kazlausko galva muštą kamuolį sugavo I. Driomovas.

Po šios akistatos „Banga“ su 8 taškais žengia ketvirta, o „Riteriai“ savo kraityje turi 5 taškus.