2019-10-26 | 28 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 150

Trejų nelaimėtų rungtynių seriją Lietuvos futbolo A lygoje nutraukė Vilniaus „Riteriai“.

Sostinės ekipa 28-ojo turo mače namuose net 4:0 (2:0) sutriuškino per pastaruosius šešis mačus nelaimėjusį „Panevėžį“.

Nepaisant tokių skaičių švieslentėje, dvikova galėjo susiklostyti kitokiu scenarijumi. Svečių vartų sargas Rafaelis Broetto turėjo darbo, bet artėjant pirmam kėliniui prie vidurio panevėžiečiai du sykius labai pavojingai mušė galva, iš jų sykį buvo sudrebinta vartų konstrukcija.

„Riteriai“ pirmą kamuolį į oponentų vartus pasiuntė 24-ąją minutę. Valdemaras Borovskis išprovokavo Sigito Urbio pražangą baudos aikštelėje, o prie 11 metrų atžymos stojęs Teremas Moffi smūgiavo nepriekaištingai.

Legionierius iš Nigerijos nutraukė kelių nesėkmingų mačų seriją ir džiaugėsi 14-uoju įvarčiu šiame sezone.

28-ąją minutę „Riteriai“ padvigubino rezultatą – pirmą sykį šiemet A lygoje pasižymėjo įspūdingu būdu kamuolį į tolimąjį vartų kampą pasiuntęs Valentinas Jeriomenka.

Antrasis kėlinys buvo gana blankus, daugiau negu pusvalandį abi vienuolikės nesukūrė labai pavojingų progų. Visus taškus šiame mače sudėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Mindaugas Grigaravičius.

27-erių futbolininkas šiame mače žaidė apie 10 minučių, bet spėjo pelnyti net du įvarčius. Greitų kontratakų metu M. Grigaravičius pasižymėjo 84-ąją bei 87-ąją minutę.

Dvikovos pabaigoje pirmą kartą su „Riterių“ marškinėliais pasirodė A lygoje debiutavęs 17-metis Juozas Lubas.

46 taškus turinti sostinės komanda prieš penktą ratą išlaikė 2 taškų persvarą nuo „Kauno Žalgirio“, „Panevėžys“ su 31 tašku žengia penktas.