2019-10-19 | 27 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 250

Lietuvos futbolo A lygoje ketvirtas tarpusavio rungtynes šiame sezone sužaidė Vilniaus „Riteriai“ ir „Kauno Žalgiris“.

Atkaklioje ir emocingoje 27-ojo turo akistatoje, kurios metu buvo parodytos net trys raudonos kortelės, nugalėtojas nepaaiškėjo – 0:0.

Dvikovos pradžioje sostinės komanda sulaukė patyrusio vidurio gynėjo Arūno Klimavičiaus klaidos. „Kauno Žalgirio“ veteranas nesėkmingai sužaidė netoli baudos aikštelės, tačiau į akistatą su vartininku iššokusio Teremo Moffi smūgį atrėmė Deividas Mikelionis.

18-ąją minutę šeimininkai surengė greitą kontrataką – jos metu A. Klimavičius grubiai pažeidė taisykles prieš įsibėgėjusį T. Moffi ir prieš save išvydo raudoną kortelę.

Vis dėlto kauniečiai net ir žaisdami dešimtiese neleido varžovams akivaizdžiai perimti iniciatyvos. Du kartus po Dovydo Virkšo ir Donato Kazlausko smūgių „Kauno Žalgirį“ išgelbėjo D. Mikelionis, sykį pavojingai galva po pakelto kampinio mušė po daugiau nei trijų mėnesių pertraukos A lygos rungtynes sužaidęs Justinas Januševskis.

Antrame kėlinyje žaidimo eiga klostėsi panašiai. „Riteriai“ turėjo iniciatyvą, bet labai pavojingais išpuoliais išsiskirti nesugebėjo – solidžiai žaidė tiek D. Mikelionis, tiek Kauno ekipos gynybos linija.

Dvikovos pabaigoje netrūko emocijų: 86-ąją minutę už gautą antrą geltoną kortelę buvo pašalintas D. Virkšas, o dar po poros minučių tas pats scenarijus nutiko Dominykui Galkevičiui.

43 taškus turintys „Riteriai“, likus vienam turui iki ketvirtojo rato pabaigos, išlaikė 2 taškų pranašumą prieš ketvirtoje vietoje žengiantį tiesioginį konkurentą.