2019-09-24 | 19 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 500

Įspūdingą pergalę atidėtose 19-ojo turo rungtynėse iškovojo žvėrišką puolimą pademonstravusi Marijampolės „Sūduva“.

Titulą ginantys Lietuvos futbolo A lygos čempionai išvykoje net 7:2 (3:1) sutriuškino antrą iš eilės nesėkmę patyrusį „Panevėžį“.

Dvikova marijampoliečiams nesiklostė taip lengvai, kaip parodo rezultatas. Šeimininkai jau 4-ąją minutę surengė greitą kontrataką, kurią po Andrejaus Čiofu perdavimo tiksliu smūgiu užbaigė Sebastianas Vasquezas.

Svečiai kiek pasimetė, o „Panevėžys“ neretai oponentams pagrasindavo aštriomis kontratakomis. Vis dėlto antroje pirmojo kėlinio pusėje Aleksandro Kurtijano kariauna subyrėjo.

34-ąją minutę po sumaišties baudos aikštelėje rezultatą išlygino Josipas Tadičius, po dviejų minučių antrą įvartį pelnė Karlo Bručičius, o 41-ąją minutę po grubios Vyto Gašpuičio klaidos pasižymėjo akistatoje su vartininku nesuklydęs Eligijus Jankauskas.

Antrojo kėlinio startas šeimininkams prasidėjo puikiai. 49-ąją minutę labai gražiu smūgiu į tolimąjį vartų kampą kamuolį pasiuntė pertraukos metu po keitimo pasirodęs slovėnas Patrikas Bordonas.

Tai buvo pirmasis legionieriaus įvartis atstovaujant naujajai savo komandai.

Visgi tai buvo vienintelis ryškesnis blyksnis „Panevėžio“ ekipos žaidime per likusį laiką. Šeimininkai intrigos neatkūrė, o praleido net keturis įvarčius.

54-ąją minutę panevėžiečių entuziazmą nuslopino brazilas Renanas Oliveira, 57-ąją – dublį atlikęs J. Tadičius ir 68-ąją – po pastarojo kroato perdavimo galingu smūgiu taip pat antrą įvartį pelnęs E. Jankauskas,

Galutinį tašką po įspūdingas rungtynes sužaidusio E. Jankausko perdavimo padėjo gražiu smūgiu galva septintą komandos įvartį 87-ąją minutę įmušęs po keitimo pasirodęs Robertas Vėževičius.