22 turas / Rug 31 15:00 , Palanga
22 turas / Rug 31 17:00 , Kaunas
22 turas / Rug 31 19:00 , Vilnius
23 turas / Rug 13 19:00 , Klaipėda
2019-08-10 | 19 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovų: 250

Vilniaus „Riteriai“ dar sykį prarado taškus Lietuvos futbolo A lygos akistatoje su Klaipėdos „Atlantu“.

19-ojo turo susitikime LFF stadione vilniečiai sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su šeštąją poziciją užimančiu varžovu iš Klaipėdos.

Pirmasis kėlinys stadione susirinkusių sirgalių pavojingais epizodais nepalepino. „Riterių“ komandos atakos smaigalyje dažniausiai atsidurdavo puolėjas Teremas Moffi, o svečiai neretai aštriau atakuodavo po Viliaus Armanavičiaus perdavimų iš dešiniojo krašto.

Ramiai besiklosčiusias rungtynes sudrumstė epizodas 44-ąją minutę. Titas Vitukynas įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko perdavimą link Darvydo Šerno, kuris antruoju bandymu pasiuntė kamuolį į vartus.

Įdomu tai, kad „Riterių“ vartininkas Vincentas Šarkauskas kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo buvo priverstas traukti pirmą kartą šiame sezone.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo svečiai, tačiau Vilniaus klubas surengė porą efektingų kombinacijų ir po užsitęsusios atakos išlygino rezultatą. 57-ąją minutę komandos draugo uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo T. Moffi, kuris šiame sezone pasižymėjo 10-ąjį kartą.

Iniciatyvą perėmusiam sostinės klubui dvikovą užbaigti teko mažumoje, kadangi 66-ąją minutę už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas vidurio gynėjas Ričardas Šveikauskas.

Per likusį rungtynių laiką progų turėjo abi komandos. Aktyviai rungtyniavęs Lajo Traore sykį smūgiavo tiesiai į vartininką Stefano Kunčevą, o po keitimo aikštėje pasirodžiusio Vytauto Lukšos smūgį atrėmė V. Šarkauskas.