2019-08-03 | 18 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Jurij Paškovskij | Žiūrovai: 250

Laikinojo vyriausiojo trenerio Alberto Rybako vadovaujami Vilniaus „Riteriai“ Lietuvos futbolo A lygoje grįžo į pergalių kelią.

Sostinės klubas 18-ojo turo mače namuose rezultatu 1:0 (1:0) nugalėjo garbingai kovojusią čempionato autsaiderę „Palangą“.

„Palangos“ starto vienuolikėje pasirodė vos vienas futbolininkas, atstovavęs komandai pirmoje dalyje – Sergejus Mošnikovas. Vis dėlto tai nesutrukdė svečiams sužaisti gana solidžią atkarpą aikštės viduryje.

„Riteriai“ vėliau perėmė iniciatyvą, tačiau sykį palangiškiai atakavo itin grėsmingai. Po kapitono S. Mošnikovo perdavimo praeityje Barysavo BATE klube rungtyniavęs ukrainietis Andrejus Jakovlevas galingu smūgiu sudrebino vartų skersinį.

42-ąją minutę šeimininkai užklupo Viačeslavo Geraščenkos kariauną nepasiruošusią ir surengė žaibišką kontrataką. Gana netikėtai atakos smaigalyje atsidūręs Lajo Traore šaltakraujiškai smūgiavo pažeme bei pasižymėjo pirmą sykį A lygoje per 43-ejas rungtynes.

Antrame kėlinyje „Palanga“ taip pat kartais grasino oponentų vartams bei vertė padirbėti Tomą Švedkauską vartų stačiakampyje pakeitusį Vincentą Šarkauską.

19-metis vartininkas dar sykį išlaikė vartus „sausus“, susitvarkydamas su visais varžovų smūgiais iš tolimesnės distancijos.

„Riteriai“ iškovojo gana nelengvą pergalę, kuri buvo dešimtoji šiame sezone. Tai leido A. Rybako treniruojamiems vyrams padidinti pranašumą nuo ketvirtoje žengiančio „Kauno Žalgirio“ iki 7 taškų.