2019-05-22 | 12 turas | „Kauno Žalgirio“ FA stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 250

Antrasis šio sezono Lietuvos futbolo A lygos Laikinosios sostinės derbis buvo fantastiškas bei itin permainingas.

„Kauno Žalgiris“ po pirmų 9 minučių atsiliko net 3 įvarčiais, tačiau parodė charakterį ir Kauno derbyje 4:3 (1:3) palaužė pastaruoju metu rakto į pergales nerandantį „Stumbrą“.

Pirmasis susitikimas SM „Tauro“ stadione prasidėjo fantastišku scenarijumi – „Stumbras“ per pirmas 9 minutes pelnė net 3 įvarčius.

Lucasas Villela po Gavi Thompsono perdavimo pasižymėjo gražiu smūgiu galva, netrukus rezultatą po grubios Rudinilsono Silvos klaidos padvigubino Levanas Mačarašvilis, o galiausiai po Antonio Belo perdavimo trečiuoju įvarčiu į šeimininkų vartus džiaugėsi dublį įforminęs L. Villela.

Visgi „Kauno Žalgiris“ nepalūžo po tokios mačo eigos ir siekė atsitiesti. Arti tikslo buvo galva smūgiavęs Tomas Mikuckis, dar sykį svečius gelbėjo Rodrigo Josviaki.

Vis dėlto 31-ąją minutę vartininkas iš Brazilijos buvo bejėgis, kai iš toli Danielio Romanovskio smūgiuotas kamuolys pakeitė kryptį bei atsidūrė vartų tinkle.

Antrame kėlinyje viskas klostėsi įspūdingai – tik šį kartą triumfavo „Kauno Žalgiris“.

58-ąją minutę rezultatą dar labiau sušvelnino Pijus Širvys, o 72-ąją minutę rezultatą išlygino neseniai po keitimo aikštėje pasirodęs Rokas Krušnauskas.

Vyšnia ant pyrago buvo patiekta 83-iąją minutę – tada Joao Figueiredo pasinaudojo savo šansu standartinės padėties metu bei padovanojo savo komandai nuostabią pergalę.

Po šio triumfo derbyje „Kauno Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 22 taškus bei žengia trečias, o „Stumbras“ su 15 taškų užima penktą poziciją.