2018-11-11 | 33 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Gediminas Mažeika | Žiūrovai: 1350
Lietuvos futbolo A lygos 2018 metų sezono vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“ pakiliai baigė pirmenybes. Sostinės ekipa po dramatiškos kovos išvykoje 2:1 (1:0) nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“.

Akistata svečiams prasidėjo puikiai – jau 5-ąją minutę buvo pelnytas pirmasis įvartis.

Į ataką prisijungęs Rolandas Baravykas įsiveržė į baudos aikštelę ir smūgiavo į virpstą. Visgi kamuolys dėkingai atšoko Sauliui Mikoliūnui, kuriam beliko pasiųsti jį į tuščius vartus.

Pirmame kėlinyje vyravo gana klampus futbolas ir tik 37-ąją minutę šeimininkai turėjo puikią progą pasižymėti, kai po Vaido Slavicko perdavimo visiškai greta vartų smūgiavo Sandro Gotalas.

Antrame kėlinyje „Sūduva“ siekė perimti iniciatyvą ir galiausiai tą padarė, kai aikštėje pasirodė puolėjas Rigino Cicilia. Vartininkui Armantui Vitkauskui ir „Žalgirio“ gynėjams teko kur kas daugiau darbo, o 80-ąją minutę šeimininkų spaudimas privertė žalgiriečius suklysti.

Nuo perdavimo į baudos aikštelę nesėkmingai apsigynė Slavko Blagojevičius ir kamuolys atšoko tiesiai po Juliaus Kasparavičiaus kojomis. Po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas šia dovanėle pasinaudojo ir tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

Jau atrodė, kad lyderiai pasidalins po tašką, tačiau 90-ąją minutę sužibėjo Domantas Šimkus. Įspūdingas šio saugo įvartis sudavė „Sūduvai“ smūgį, po kurio ši neatsigavo.

Žalgiriečiai trečią kartą iš eilės A lygoje įveikė čempionus iš Marijampolės, tačiau išbarstyti taškai su čempionato vidutiniokais paliko tarp lyderių 2 taškų skirtumą po 33-iojo turo.