2018-11-07 | 32 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 150
Vilniaus „Žalgiris“ Lietuvos futbolo A lygoje grįžo į pergalių kelią. 32-ojo turo susitikime namuose vilniečiai du kartus atsiliko, tačiau antrame kėlinyje įrodė savo pranašumą ir 5:2 (1:1) įveikė „Kauno Žalgirį“.

Dvikovos pradžioje šeimininkai sulaukė dviejų blogų naujienų. 9-ąją minutę po pakelto kampinio Markas Beneta iš už baudos aikštelės smūgiavo į vartus, o kamuolys rikošetu suklaidino Armantą Vitkauską ir suspurdėjo jų tinkle.

Maža to, po kelių minučių traumą patyrė Marko Tomičius, tad vietoje jo vyr. treneris Valdas Urbonas į kovą metė daugiau nei pusę metų A lygoje nežaidusį Dominyką Barauską.

Visgi 15-ąją minutę vilniečiai išlygino rezultatą. Louisas Ogana surado laisvą Liviu Antalį, kuris, įsiveržęs į baudos aikštelę, suklaidino tiek vartininką, tiek gynėją ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Per likusią kėlinio dalį šeimininkai turėjo iniciatyvą, tačiau Tomašo Šimkovičiaus bei L. Oganos smūgius atrėmė vartininkas Deividas Mikelionis.

Antro kėlinio pradžia „Žalgiriui“ vėl prasidėjo niūriai. Dar sykį po Grato Sirgėdo pakelto kampinio kauniečiai pelnė įvartį – šį kartą 57-ąją minutę tiksliai galva smūgiavo Edvinas Kloniūnas.

V. Urbono kariauna neturėjo kur trauktis ir mobilizavosi pačiu laiku.

66-ąją ir 68-ąją minutėmis įvarčius pelnė „hetriką“ įforminęs ir jau 23 tikslius smūgius savo sąskaitoje turintis L. Antalis, o 83-iąją minutę precizišku smūgiu iš 16 metrų D. Mikelionį nuginklavo T. Šimkovičius.

Rungtynių rezultatą sušvelninti galėjo pro šalį smugiavęs Ernestas Mickevičius, tačiau tašką rungtynėse padėjo iš arti kamuolį į vartus nukreipęs L. Ogana.