2018-11-07 | 32 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 150

Ilgą laiką buvę ketvirtoje vietoje, „Trakai“ A lygos sezoną gali baigti iškovodami bronzos medalius.

32 turo rungtynėse „Trakų“ futbolininkai išvykoje rezultatu 3:0 palaužė pagrindinį savo konkurentą kovoje dėl medalių  Kauno „Stumbrą“.

Abi komandos šiuo metu turi po 48 taškus, tačiau trakiškiai klasifikuojami aukščiau dėl palankesnio tarpusavio rungtynių santykio.

Rungtynės prasidėjo ramiai ir nuo žvalgybos, bet žiūrovams ilgai nuobodžiauti neteko. Kėlinio viduryje į baudos aikštelę įsiveržusį svečių saugą Donatą Kazlauską pargriovė Antonio Belo. Prie 11 m žymos stojo pats D. Kazlauskas ir išvedė savo komandą į priekį.

Po minutės „Stumbras“ liko žaisti mažumoje. Lukas Čerkauskas pargriovė Justiną Marazą, ir nesutikdamas su teisėjo sprendimu ėmė reikšti emocijas bei buvo nubaustas antra geltona kortele. Ji automatiškai virto pašalinimu.

Pirmas kėlinys baigėsi kauniečio Dominyko Galkevičiaus pavojingu smūgiu iš toli, kai kamuolys praskriejo šiek tiek virš skersinio.

Sužaidus beveik valandą, trakiškiai padidino savo persvarą. 59 minutę staigiai link varžovų vartų prasiveržęs D. Kazlauskas atliko perdavimą Valdemarui Borovskiui, kurio smūgis buvo tikslus – 0:2.

Neturėdami ko prarasti, „Stumbro“ futbolininkai atakavo didelėmis pajėgomis, bet „Trakai“ gynėsi patikimai, o sulaukę savo šanso, surengė dar vieną rezultatyvią ataką. 74 minutę kraštu prasiveržusio Vaidoto Šilėno perdavimą Vadimas Manzonas praleido Dinijarui Biljaletdinovui ir rusas be sunkumų pelnė įvartį, padidindamas savo komandos pranašumą iki trijų įvarčių.

Po šio epizodo futbolas tapo atviras, tad abi komandos sukūrė dar ne po vieną galimybę pasižymėti.

Į trečią vietą pakilusiems „Trakams“ paskutiniame ture pakanka įveikti Klaipėdos „Atlantą“ ir jie užsitikrins bronzos medalius.