Tiesiogiai 11 turas / Bal 27 15:00 , Telšiai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 15:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 17:00 , Vilnius
2018-10-28 | 29 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Edmundas Gaigalas | Žiūrovai: 150

A lygoje pirmaujanti Marijampolės „Sūduvos“ komanda stabtelėjo po penkių pergalių serijos. Sekmadienį sūduviečiai svečiuose neįveikė „Kauno Žalgirio“ komandos – 1:1.

Kauno NFA stadione vykusias rungtynes abi komandos pradėjo aktyviai, tačiau pavojingų epizodų ilgai nesisekė sukurti nei vieniems, nei kitiems.

Kauniečiai pirmame kėlinyje nesunkiai atremdavo čempionų atakas. Gynėjai perimdavo beveik visus kamuolius, siųstus į baudos aikštelę iš krašto. O tolimi svečių smūgiai būdavo netikslūs. Tuo metu apsigynę Kauno žalgiriečiai kartais suregzdavo pavojingas kontratakas.

Antrą kėlinį agresyviau pradėjo „Sūduvos“ futbolininkai, nes esamas rezultatas jų netenkino.

Į priekį Marijampolės komanda išsiveržė 61 minutę. Tuomet Vaidas Slavickas tolimu perdavimu priekyje surado Guilhermę Finklerį ir brazilas stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus.

Po įvarčio sūduviečiai stengėsi sulėtinti žaidimo spartą ir buvo nubausti. „Kauno Žalgiris“ išlygino rezultatą po efektingos kombinacijos 76 minutę. Sulaukęs Joao Figueiredo perdavimo, įvartį iš kairiojo krašto pelnė Ilja Kalpačiukas – 1:1.

Rungtynių pabaigoje „Sūduva“ kilo į lemiamą šturmą. Po Aleksandro Živanovičiaus smūgio į vartus skriejusį kamuolį paskutinę akimirką atmušė kauniečių gynėjas. Vėliau patogioje situacijoje atsidūręs Danielis Offenbacheris tiesiog nepataikė į vartus. O po Gersono Acevedo smūgio kamuolys atsimušė į skersinį.

Nepaisant marijampoliečių aktyvių bandymų išplėšti pergalę, rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1, o skirtumas tarp „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ vėl sumažėjo iki 3 taškų.