31 turas / Lap 03 , Kaunas
31 turas / Lap 03 , Vilnius
32 turas / Lap 07 , Vilnius
32 turas / Lap 07 , Kaunas
32 turas / Lap 07 , Marijampolė
33 turas / Lap 11 , Klaipėda
33 turas / Lap 11 , Marijampolė
33 turas / Lap 11 , Kaunas
2018-10-05 | 27 turas | S.Dariaus ir S.Girėno stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovų: 100
„Kauno Žalgiris“ stengiasi neatsilikti nuo 3–4 pozicijos kovoje dėl vietų kito sezono Europos lygoje. Žalgiriečiai 27-ojo turo rungtynėse namuose 2:0 (1:0) nugalėjo septintą vietą užimančią „Palangą“.
 
Pirmame kėlinyje šeimininkai turėjo kamuolio kontrolės pranašumą, tačiau įsimintinų progų, kaip ir jų varžovai, nesukūrė.
 
34-ąją minutę „Kauno Žalgiriui“ pavyko išsiveržti į priekį. Gratas Sirgėdas puikiu baudos smūgiu perkėlė kamuolį per gyvatvorę bei pelnė ketvirtą savo įvartį šiame sezone.
 
Prieš pertrauką dėkingą progą susikūrė ir svečiai, tačiau nigerietis Lucky Omeruo smūgiavo į vartininką Martyną Matuzą.
 
Antrame kėlinyje „Palanga“ pradėjo žaisti kur kas aktyviau ir prie to svariai prisidėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Gvidas Juška. Antrose rungtynėse iš eilės nuo šio veterano nusisuko sėkmė – kaip ir mače su Klaipėdos „Atlantu“, taip ir Kaune G. Juška baudos smūgiu sudrebino vartų konstrukciją.
 
Svečiai buvo perėmę iniciatyvą, tačiau kauniečiai pasinaudojo atsivėrusiomis erdvėmis. „Palanga“ prarado kamuolį savo aikštės pusėje ir netrukus Ilja Kalpačiukas atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur Joao Figueiredo savo šansą išnaudojo.
 
„Palanga“ ir toliau nuožmiai atakavo, bet realizuoti savo progų vos 16 įvarčių šiame sezone pelniusiai komandai niekaip nesisekė. Komandos debiutantas Mohamedas Bangoura iš dėkingos situacijos galėjo nukreipti kamuolį į pustuščius vartus, tačiau pataikė į virpstą.
 
Savo ruožtu „Kauno Žalgiris“ turėjo galimybių kontratakose, bet po keitimo aikštėje pasirodęs Ernestas Mickevičius nerealizavo nė vieno iš kelių dėkingų šansų.
 
Kauno klubas su 35 taškais turnyro lentelėje žengia penktas, o „Palanga“ 20 taškų užima septintą vietą ir dėl palankesnio tvarkaraščio šią poziciją gali ir išlaikyti.
 

Linas Pilibaitis
32'
33'
Akinjide Idowu
Gratas Sirgėdas
34'
Pirmojo kėlinio pabaiga
46'
Gvidas Juška
(Valentinas Furdui)
56'
Tomas Dombrauskis
(Gerardas Žukauskas)
58'
Justas Raziūnas
Ernestas Mickevičius
(Jurijus Mamajevas)
58'
Joao Figueiredo
(Ilja Kalpačiukas)
60'
Markas Beneta
(Pijus Širvys)
62'
65'
Mohamedas Bangoura
(Aurimas Skurdelis)
Ernestas Mockus
(Joao Figueiredo)
83'
Rungtynių pabaiga