2018-11-07 | 32 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 1450

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai antrą sezoną iš eilės tapo Lietuvos A lygos čempionais, o titulą užsitikrino likus vienam turui iki pirmenybių pabaigos.

Auksinėse rungtynėse „Sūduvos“ komanda trečiadienio vakarą namie 6:0 sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“ ir tapo nebepavejama antroje vietoje esančiam Vilniaus „Žalgiriui“.

Su savo užduotimis marijampoliečiai tvarkytis ėmė nuo pat rungtynių pradžios. 3 minutę Sandro Gotalas pataikė į skersinį, Robertas Vėževičius atšokusį kamuolį perdavė Gersonui Acevedo, kuris pasižymėjo efektingu tolimu smūgiu.

Ankstyvas įvartis nuramino sūduviečius, o jie ir toliau dominavo aikštėje, bet švaistė progas. S. Gotalas, R. Vėževičius ir G. Acevedo būdami gerose situacijose nepataikė į vartus.

Tik laiko klausimas buvo, kada „Sūduva“ įtvirtins savo pranašumą, o „Atlanto“ gynyba subyrėjo po pertraukos.

60 minutę po Jovano Čadženovičiaus perdavimo be priežiūros paliktas S. Gotalas įmušė galva. 65 minutę S. Gotalas vienu lietimu nuo baudos aikštelės linijos pasiuntė kamuolį į vartus.

67 minutę Tadas Labukas baudos aikštelėje pargriovė Danielį Offenbacherį, o 11 m baudinį realizavo G. Acevedo – 4:0.

74 minutę trečią įvartį pelnė S. Gotalas. „Sūduvos“ legionierius iš Austrijos į vartus nukreipė vartininko Dawido Smugo atmuštą kamuolį.

Netrukus įspūdingą šou surengė Giedrius Matulevičius. Po D. Offenbacherio perdavimo jis suklaidino kelis klaipėdiečių gynėjus ir įmušė į artimąjį vartų kampą – 6:0.

Įspūdingą pergalę pasiekę marijampoliečiai čempionų titulą šventė kartu su savo sirgaliais.