2018-08-04 | 20 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Jurij Paškovskij | Žiūrovai: 500

Marijampolės „Sūduva“ pergalingai grįžo į Lietuvos futbolo A lygos kovas. Titulą ginantys čempionai 20-ojo turo susitikime namuose neparodė geriausio futbolo, tačiau 3:0 (1:0) įveikė Klaipėdos „Atlantą“.

„Sūduvos“ ekipoje šiose rungtynėse debiutavo saugas iš Juodkalnijos Jovanas Čadženovičius, savo ruožtu, svečiai į Marijampolę atvyko su dar niekada A lygoje nepasirodžiusiu jaunimu ir legionieriais – Martunu Abovianu, Omaru Diarra bei Dawidu Smugu.

Būtent pastarasis „Atlanto“ naujokas iš Lenkijos kartu su šeimininkų ekipos puolėju Juliumi Kasparavičiumi buvo pastebimiausi pirmojo kėlinio žaidėjai. Atlantiečių vartininkas ne sykį gelbėjo svečius, o J. Kasparavičius dažniausiai stebėdavo, kaip jo komandos draugai nesėkmingai užbaigia atakas po jo perdavimų.

Visgi 37-ąją minutę „Sūduva“ išsiveržė į priekį. Po Andro Švrljugos perdavimo į baudos aikštelę Giedriui Matulevičiui, šiam beliko tik susistabdyti kamuolį ir pasiųsti jį po skersiniu.

„Atlantui“ pirmame kėlinyje ne sykį itin plačiai šypsojosi sėkmė, vis dėlto, 50-ąją minutę geriausios šiose rungtynėse progos Algimanto Briaunio kariauna taip ir neišnaudojo. Sau neįprastoje vidurio saugo pozicijoje rungtyniavęs Tadas Labukas puikiu perdavimu surado Deividą Lukošių, kurio smūgis skriejo greta virpsto.

Klaipėdiečiai tuo metu buvo perėmę iniciatyvą, tačiau į aikštę metus Ovidijų Verbicką bei Robertą Vėževičių viskas stojo į savo vietas.

„Sūduva“ vėl užgulė svečių vartus, o rungtynių pabaigoje pasinaudojo varžovų nuovargiu ir pelnė du įvarčius. 80-ąją bei 88-ąją minutėmis R. Vėževičiaus bei Povilo Leimono perdavimus įvarčiais pavertė puolėjas Rigino Cicilia.

Čempionai su 48 taškais savo atotrūkį nuo Vilniaus „Žalgirio“ padidino iki 11 taškų, tačiau už vilniečius yra sužaidę dviem mačais daugiau. „Atlantas“ su 21 tašku užima penktąją poziciją.