20 turas / Spa 21, Vilnius
28 turas / Spa 24 18:00, Vilnius
28 turas / Spa 24 18:00, Marijampolė
28 turas / Spa 24 18:00, Palanga
2018-10-07 | 22 turas | Kauno NFA stadionas | Teisėjas: Jurijus Paškovskis | Žiūrovų: 250

Šį sezoną A lygos čempionate Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai Kauno „Stumbrą“ nugalėjo visus keturis kartus. Sekmadienį Nacionalinės futbolo akademijos stadione vykusiame mače šalies čempionai triumfavo rezultatu 2:1.

Rungtynių pradžioje marijampoliečiams sunkiai sekėsi priartėti prie kauniečių vartų, o šie nevengė varžovų atakų užuomazgas stabdyti smulkiomis pražangomis.

Pirmieji įvartį įmušė „Stumbro“ futbolininkai. 19 minutę greitos atakos metu po Antonio Belo perdavimo kamuolį į viršutinį vartų kampą pasiuntė Nasro Boucharebas.

„Stumbras“ persvara džiaugėsi neilgai. 23 minutę Guilherme Finkleris galva numetė kamuolį Rigino Ciciliai ir „Sūduvos“ puolėjas netrukus išlygino rezultatą.

Po abipusių abiejų ekipų dūrių vaizdas aikštėje nesikeitė. Iniciatyva labiau priklausė „Sūduvai“, tačiau čempionams sunkiai sekėsi pralaužti sutankintą „Stumbro“ žaidėjų gynybą.

Antro kėlinio pradžioje „Stumbro“ saugas Dominykas Galkevičius galėjo nubausti atsainiai sužaidusius „Sūduvos“ gynėjus, bet atsilaisvinęs smūgiavo netiksliai ir nepataikė į vartus.

Vėliau pasiteisino „Sūduvos“ trenerio Vladimiro Čeburino sprendimas į aikštę mesti Sandro Gotalą. Vieną austro smūgį kauniečių vartininkas Rodrigo Josviakis atrėmė, bet 66 minutę jis buvo bejėgis. S. Gotalas įmušė galva po Andro Švrljugos perdavimo iš krašto.

Rungtynių pabaigoje „Stumbro“ trenerių štabas stiprino puolimą ir didesnį dėmesį skyrė atakoms. Vis tik „Sūduva“ apsigynė ir išsaugojo pergalingą rezultatą.

Po šios pergalės „Sūduva“ išsaugojo 6 taškų persvarą prieš Vilniaus „Žalgirį“. Tiesa, žalgiriečiai yra sužaidę rungtynėmis mažiau.