9 turas / Bal 20 , Šiauliai
9 turas / Bal 21 , Panevėžys
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 20:00 , Vilnius
2018-10-28 | 29 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Mantas Pomeckis | Žiūrovai: 100

Iki A lygos sezono pabaigos likus keturiems turams, trečioje vietoje esantis Kauno „Stumbras“ padidino savo pranašumą prieš „Trakus“ jau iki šešių taškų.

Sekmadienio vakarą Kaune vykusiose rungtynėse „Stumbras“ nesunkiai 6:0 sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“.

Dvikova prasidėjo tolimu pavojingu klaipėdiečio Deivido Lukošiaus smūgiu, kurį neutralizavo „Stumbro“ vartus šiose rungtynėse gynęs Giedrius Kvedaras.

Vėliau kauniečiai tvirtai perėmė iniciatyvą ir be paliovos atakavo „Atlanto“ vartus.

Klaipėdiečiai kantriai gynėsi, bet jų gynyba subyrėjo sužaidus pusę valandos. 31 minutę gynėjai nesėkmingai atmušė kamuolį ir tuo pasinaudojęs Marcosas Junioras nesunkiai pelnė įvartį. Po kelių minučių M. Junioras prasiveržė per pusę aikštės, bet įveikti vartininko Dawido Smugo jam nepavyko.

Antroje rungtynių pusėje išryškėjo dar didesnis „Stumbro“ pranašumas. Aktyviai žaidę kauniečiai pribaigė savo varžovus per trumpą atkarpą kėlinio viduryje.

57 minutę pasižymėjo Levanas Mačarašvilis, sulaukęs Andre Almeidos perdavimo iš krašto. Vos po minutės tolimu efektingu smūgiu įmušė Rafaelis Floro. 61 minutę dublį atliko L. Mačarašvilis. 67 minutę gruzinas galėjo įmušti trečią kartą, bet pataikė į virpstą. O pirmas prie kamuolio suskubo ir pasižymėjo Nasro Boucharebas.

Rungtynes vainikavo Antonio Belo įvartis galva 88 minutę, nulėmęs „Stumbro“ pergalę šešių įvarčių skirtumu.