2018-10-04 | 27 turas | Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Edmundas Gaigalas | Žiūrovai: 250

A lygos 27-asis turas ketvirtadienį prasidėjo Kauno „Stumbro“ ir „Jonavos“ futbolininkų rungtynėmis. Trečiosios vietos siekiantys kauniečiai namie įveikė čempionato autsaiderius rezultatu 3:0.

Visus tris įvarčius nugalėtojams pelnė legionierius iš Brazilijos Marcosas Junioras.

Po apylygės rungtynių pradžios išryškėjo „Stumbro“ komandos pranašumas. Kauniečiai nenuilsdami draskė skylėtą „Jonavos“ gynybą, bet niekaip negalėjo įmušti.

Progas vieną po kitos švaistė Nasro Boucharebas. Iš pradžių prancūzas išniro vienas prieš vartininką Luką Paukštę, bet nesuvaldė kamuolio ir nepasinaudojo dėkinga proga įmušti. Vėliau N. Boucharebas du kartus iš kelių metrų nepataikė į vartus būdamas laisvas.

Vis tik „Stumbras“ savo pasiekė besibaigiant kėliniui, 40 minutę. Jonavietis Lukas Artimavičius baudos aikštelėje neleistinai sustabdė Rafaelį Floro. Teisėjo skirtą 11 m baudinį realizavo Marcosas Junioras – 1:0.

Antras kėlinys prasidėjo „Stumbro“ saugo Dominyko Galkevičiaus tolimu smūgiu į skersinį.

Netrukus kauniečiams pavyko padidinti savo pranašumą. 52 minutę M. Junioras pelnė vieną lengviausių savo šio sezono įvarčių, kai iš kelių metrų „uždarė“ Antonio Belo perdavimą.

67 minutę efektyviai suveikė M. Junioro ir Rafaelio Floro kombinacija. Po pastarojo perdavimo „Stumbro“ brazilas pelnė savo trečiąjį įvartį – 3:0.

Bejėgiškai šiame mače atrodžiusi „Jonavos“ komanda nepasinaudojo galimybe pakilti iš paskutinės turnyro lentelės vietos. Turint omenyje, kad jonaviečiams dar reikės žaisti prieš Vilniaus „Žalgirį“ ir Marijampolės „Sūduvą“, vilčių išsikapstyti iš dugno ir aplenkti „Palangą“ lieka vis mažiau.