2018-05-16 | 14 turas | Palangos m. stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 200
Lietuvos futbolo A lygos 14 turo rungtynės tarp „Palangos“ ir Kauno „Stumbro“ komandų baigėsi kauniečių pergale rezultatu 2:0.

Pirmame kėlinyje abi komandos vengė atsiverti ir pirmiausiai rūpinosi savų vartų saugumu.

Aktyvesni atakose buvo „Stumbro“ futbolininkai, jie ir sukūrė pirmą pavojingą epizodą. 41 minutę Lucasas Villela pabandė įmušti iš toli, bet kamuolys pataikė į virpstą.

Prieš pat kėlinio pabaigą „Stumbras“ gavo auksinį šansą, kai Mindaugas Bagužis prasižengė baudos aikštelėje. Vis tik 11 m baudinio Nasro Boucharebas nerealizavo – jo smūgį atrėmė Tadas Norbutas.

Antrame kėlinyje „Stumbro“ komanda pelnė du įvarčius. Pasižymėjo Kgaogelo Sekgota ir Dominykas Galkevičius.