2018-08-11 | 21 turas | Palangos m. stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 500

„Palanga“ nutraukė keturių pralaimėjimų seriją ir atitrūko nuo paskutinėje vietoje esančios „Jonavos“. Palangiškiai namuose Lietuvos futbolo A lygos 21-ojo turo rungtynėse rezultatu 2:0 (1:0) nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“.

Svečių ekipoje A lygoje debiutavo net keturi futbolininkai, vienas jų iš Serbijos, trys – jauni žaidėjai iš Ukrainos.

Vienas iš jų – Ruslanas Maruška – standartinės padėties metu pavojingai smūgiavo į vartų plotą, tačiau vartininkas Antonas Cvetkovas buvo savo vietoje. Kiek vėliau kontratakos metu Igoris Krmaras neatliko perdavimo Mariui Papšiui, o pats smūgiavo iš toli ir tą padarė netiksliai.

Gana lygiame pirmame kėlinyje 34-ąją minutę įvartį pelnė šeimininkai. Leandro Da Silva savo aikštės pusėje prarado kamuolį, tad „Palanga“ surengė greitą ataką, kurios metu Lucky Omeruo surado baudos aikštelėje Simoną Urbį ir stebėjo, kaip pastarasis atliko puikią verpstę ir nuginklavo Dawidą Smugą.

Tai buvo penktasis Sim. Urbio įvartis šiame sezone.

Prieš pat pertrauką „Atlantas“ atkuto ir turėjo puikų šansą išlyginti rezultatą. Standartinės padėties metu į baudos aikštelę Mariaus Papšio perduotas kamuolys pataikė į virpstą, o prie jo suskubęs naujokas Jurijus Zacharkivas nepataikė į praktiškai tuščius vartus.

Antrasis kėlinys buvo nykesnis negu pirmasis. Vis dėlto tai nesutrukdė „Palangai“ įrodyti savo pranašumo.

75-ąją minutę „Atlantas“ vėl neužtikrintai sužaidė savo aikštės pusėje, Sigitas Urbys prasiveržė arčiau vartų, atmetė kamuolį Tomui Dombrauskiui, o šis tiksliai smūgiavo vienu lietimu.

Šeimininkai galėjo pelnyti ir trečią įvartį, tačiau „Atlantą“ išgelbėjo virpstas ir prie kamuolio suskubę vartininkas su gynėju.

Septintoje vietoje žengianti „Palanga“ už Klaipėdos klubą yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis mažiau ir sumažino deficitą iki 2 taškų.