2018-08-11 | 21 turas | Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 200

Kauno „Stumbras“ A lygoje toliau rungtyniauja nesustabdomai. Šeštadienį 2:0 nugalėję  „Kauno Žalgirį“, „Stumbro“ futbolininkai iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Kauno derbyje kamuolys aikštės viduryje ilgai neužsibūdavo. Abi komandos aktyviai ieškojo galimybių atakuoti. Vis tik priartėjus prie varžovų vartų, žaidėjams stigdavo tikslumo.

Pirmame kėlinyje geriausią progą pasižymėti sukūrė „Stumbras“. 28 minutę Levanas Mačarašvilis tiksliu perdavimu į smūgio poziciją išvedė Alseny Bahą, bet portugalo bandymą pasižymėti neutralizavo vartininkas Deividas Mikelionis.

„Stumbras“ į priekį išsiveržė antro kėlinio pradžioje. 52 minutę po Lucaco Villelos perdavimo iš krašto Marcosas Junioras galva nukreipė kamuolį į vartus.

„Kauno Žalgiris“ šiame mače į vartus smūgiuodavo vos pasitaikius progai. Ypač dažnai tą darė Gratas Sirgėdas, kelis kartus pabandęs laimę iš toli. Bet saugui niekaip nepavykdavo pataikyti į vartų stačiakampį.

O „Stumbro“ futbolininkai 79 minutę surezgė antrą rezultatyvų išpuolį. Apsigynę nuo varžovų kelto kampinio, jie nuskubėjo į greitą ataką. L. Mačarašvilis atliko puikų perdavimą atsidengusiam M. Juniorui ir brazilas nepaliko jokių šansų D. Mikelioniui – 0:2.

Kauno žalgiriečiai dar galėjo atgaivinti intrigą, bet Joao Figueiredo smūgį nuo vartų linijos atmušė gynėjas Andre Almeida.

Po eilinės pergalės „Stumbras“ išsaugojo trečiąją vietą, o „Kauno Žalgiris“ kol kas traukiasi iš kovos dėl prizinių pozicijų.