21 turas / Rgp 11 13:00, Vilnius
21 turas / Rgp 11 13:00, Kaunas
21 turas / Rgp 11 13:00, Palanga
21 turas / Rgp 11 19:00, Vilnius
2018-05-03 | 11 turas | S.Dariaus ir S.Girėno stadionas | Teisėjas: Darius Petraška | Žiūrovų: 150

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai sugrįžimą į S. Dariaus ir S. Girėno stadioną pažymėjo po ilgesnės pertraukos iškovota pergale ir trimis taškais.

Paskutinį kartą pergalę A lygoje „Kauno Žalgiris“ buvo pasiekęs kovo 17 dieną, kai laimėjo Jonavoje. Simboliška, kad po vėliau sekusios 6 nelaimėtų rungtynių serijos Kauno žalgiriečiai palaužė tą patį varžovą. Mindaugo Čepo auklėtiniai ketvirtadienio vakarą 1:0 pranoko „Jonavą“.

Aktyvesni rungtynių pradžioje buvo jonaviečiai, visgi tiek Ernestas Veliulis smūgiu iš baudos aikštelės, tiek Martynas Dapkus atakuodamas iš toliau buvo netikslūs.

Pirmo kėlinio viduryje šeimininkų futbolininkas Gabrielius Zagurskas pastebėjo vartus palikusį vartininką Guilhermę Cioletti ir mėgino pergudrauti jį tolimu smūgiu, bet brazilas spėjo sugrįžti ir išmušti kamuolį.

Besibaigiant pirmam kėliniui „Kauno Žalgiris“ sukūrė realiausią progą pasižymėti. Po G. Zagursko perdavimo iš krašto gynėjų paliktas Gratas Sirgėdas galva smūgiavo laisvas, bet nepataikė į vartus.

Lyg supykęs dėl šio epizodo, antrą kėlinį G. Sirgėdas pradėjo labai aktyviai ir neilgai trukus pelnė įvartį. 52 minutę jis iš keliasdešimt metrų atstumo baudos smūgiu pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, ten jo nelietė nė vienas žaidėjas ir kamuolys įskriejo į vartus, o įvarčio autoriumi buvo paskelbtas G. Sirgėdas.

Sužaidus valandą savo reto šanso sulaukė „Jonava“. Progą turėjo baudos aikštelėje laiku perdavimo sulaukęs Laurynas Stonkus, bet „Kauno Žalgirį“ išgelbėjo vartininkas Deividas Mikelionis.

Atsilikdama „Jonavos“ komanda rungtynių pabaigoje desperatiškai veržėsi į priekį. Vis tik jonaviečių atakos buvo padrikos ir šeimininkų gynybai didesnės grėsmės nekėlė. Kauno žalgiriečiai išsaugojo palankų rezultatą bei po pusantro mėnesio pertraukos A lygoje džiaugėsi pergale.