2018-08-04 | 20 turas | Jonavos m. stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 450

A lygos čempionatuose „Jonavos“ komanda jau 12 kartą iš eilės neįveikė Kauno „Stumbro“ futbolininkų.

Artūro Ramoškos debiutas Jonavos ekipos vyriausiojo trenerio pareigose apkarto, kai jo auklėtiniai šeštadienį namie 1:3 pralaimėjo sau neparankiems varžovams.

„Stumbro“ futbolininkai iš karto perėmė iniciatyvą, ėmė atakuoti ir tą darė efektyviai.

9 minutę Lukas Čerkauskas iš užribio įmetė kamuolį į baudos aikštelę, ten Dominykas Galkevičius nesulaukė aktyvesnio varžovų pasipriešinimo ir pelnė įvartį.

13 minutę Levanas Mačarašvilis paspaudė šeimininkų vartininką Guilherme Cioletti, šis sutriko ir prarado kamuolį, o tuo pasinaudojęs Marcosas Junioras netrukus padvigubino kauniečių persvarą.

Kėliniui artėjant link pabaigos, suaktyvėjo ir Jonavos futbolininkai. Po Lauryno Stonkaus smūgio kamuoliui kelią į vartus pastojo Rimvydas Sadauskas, o 35 minutę puiki šeimininkų ataka baigėsi įvarčiu. Sulaukęs Ernesto Veliulio perdavimo, Mohamedas Emi Djabrailovas nepaliko vilčių varžovų vartininkui Giedriui Kvedarui – 1:2

„Jonavos“ ambicijos siekti teigiamo rezultato sumenko iki minimumo vos prasidėjus antram kėliniui. 47 minutę po tolimo Matheuso Bissi perdavimo galva pasižymėjo Andre Almeida, savo komandai atstatydamas solidžią persvarą – 1:3.

Vėliau jonaviečiai atliko kelis baudos smūgius, tačiau nieko iš to nepešė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Kovingame ir geltonų kortelių gausa pasižymėjusiame mače solidžią pergalę pasiekęs „Stumbras“ sutvirtino savo pozicijas lenktynėse dėl trečiosios vietos.