26 turas / Rgs 22 13:00, Kaunas
26 turas / Rgs 25 18:00, Klaipėda
26 turas / Rgs 26 18:00, Jonava
26 turas / Rgs 26 20:00, Marijampolė
2018-08-15 | 17 turas | Klaipėdos m. centrinis stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovų: 200

„Kauno Žalgiris“ ir toliau nuožmiai kovoja dėl vietos kito sezono Europos lygos varžybose. Laikinosios sostinės komandai Lietuvos futbolo A lygos atidėtose 17-ojo turo rungtynėse 1:0 (1:0) pavyko įveikti kaip reikiant į atlapus kibusį Klaipėdos „Atlantą“.

Susitikimo pradžioje abiejų ekipų vartininkai turėjo darbo. Martynas Matuzas apsigynė nuo Tado Labuko bandymo, savo ruožtu, Dawidas Smugas atmušė kamuolį, kai iš toli smūgiavo Gratas Sirgėdas.

21-ąją minutę iniciatyvą perėmęs „Kauno Žalgiris“ išsiveržė į priekį. Joao Figueiredo išprovokavo Ruslano Maruškos pražangą baudos aikštelėje, o teisėjo skirtą 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo Linas Pilibaitis.

Netrukus J. Figueiredo pažeme smūgiavo iš maždaug 20 metrų, tačiau brazilo spirtas kamuolys skriejo netoli vartų.

Kėlinio pabaigoje du tolimus smūgius atliko T. Labukas. Abu kartus spirtus kamuolius sugavo M. Matuzas.

Po pertraukos „Atlantas“ perėmė iniciatyvą ir keletą sykių buvo netoli išlyginamojo įvarčio. Po keitimo aikštėje pasirodęs Omaras Diarra gražaus išpuolio metu mušė pro šalį, kiek vėliau dar vieną T. Labuko smūgį atrėmė M. Matuzas.

Antro kėlinio viduryje „Kauno Žalgiris“ galėjo įtvirtinti savo pranašumą. Po keitimo į kovą mestas buvęs „Atlanto“ legionierius iš Baltarusijos Ilja Kalpačiukas mušė tiesiai į D. Smugą.

Dvikovos pabaigoje svečiai užtikrintai apsigynė nuo „Atlanto“ bandymų išplėšti bent tašką ir uostamiesčio klubą šiemet įveikė antrą kartą.

„Kauno Žalgiris“ su 27 taškais susilygino su ketvirtoje vietoje žengiančiais „Trakais“, kurie yra sužaidę rungtynėmis mažiau. „Atlantas“, savo sąskaitoje turintis 21 tašką, turnyro lentelėje užima šeštą poziciją.