Tiesiogiai 33 turas / Spa 18 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 20 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 20 18:25 , Alytus
Tiesiogiai 10 turas / Spa 22 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 34 turas / Spa 25 19:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 34 turas / Spa 26 14:00 , Širvintos
2024-10-06 | 32 turas Raudondvario stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 450

32-ajame „TopSport A lygos“ ture susitiko Kauno rajono „Hegelmann“ ir Telšių „Džiugo“ ekipos. Skaudžią nesėkmę FPRO LFF taurės finale patyrę kauniečiai sugebėjo pasigerinti nuotaiką ir įveikė telšiškius rezultatu 1:0 (0:0).

Aikštės šeimininkai aktyviau pradėjo rungtynes – Artemas Ščedras atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelę, po kurio padirbėti teko telšiškių gynėjams, o vėliau standartinės padėties metu galva smūgiavo Hugo Figueredo.

17-ąją minutę labai pavojingai greta virpsto smūgiavo Dominykas Kubilinskas, o po kelių akimirkų pabandė laimę ir smūgiu galva.

Kėlinio viduryje iš toli pavojingai pyktelėjo Leifas Estevezas.

Antrosios susitikimo dalies pradžioje telšiškių vartininko budrumą patikrino Michaelas Thuique'as. Jau po kelių minučių išpuoliu atsakė ir „Džiugas“, bet L. Estevezas į vartus nepataikė.

78-ąją minutę telšiškių gynybą pramušė kauniečiai – po Klaudijaus Upsto perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė ir žiūrovus iš savų vietų pakėlė Esmilis Kaušinis.

Per likusį rungtynių laiką svečiai dar bandė gelbėtis, tačiau kauniečių vartininkas Arijus Bražinskas daug darbo neturėjo ir išlaikė vartus „sausus“.

Pirmąją pergalę Raudondvario stadione iškovoję „Hegelmann“ futbolininkai turi 60 taškų ir toliau užtikrintai žengia antri, o „Džiugas“ su 32 taškais – aštunti.