Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-09-15 | 30 turas „Kauno Žalgirio“ FA stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 150

30-ąjį „TOPsport A lygos“ turą pergale užbaigė žalgiriečiai. „Kauno Žalgirio“ ekipa nesutriko po anksti praleisto įvarčio ir palaužė FA „Šiauliai“ rezultatu 2:1 (0:1).

Mindaugo Čepo auklėtiniai susitikimą Kaune pradėjo galingai. Jau 3-iąją minutę Gabrielius Micevičius perdavė kamuolį rezultatyviausiam ekipos futbolininkui Daviui Ikauniekui, kuris išvedė šiauliečius į priekį.

Po dar keleto minučių G. Micevičius ir vėl perdavimu paieškojo latvio, tačiau vartus laiku paliko ir komandą nuo nemalonumų išgelbėjo Deividas Mikelionis.

Kėlinio viduryje žalgiriečių gynėjai nusprendė įteikti dovanėlę svečiams, tačiau Danielis Romanovskis varžovų vartininko D. Mikelionio nenuginklavo. Po kelių akimirkų dukart pavojingai pykštelėjo Divine‘as Naah, bet vieną kartą kamuolys prašvilpė pro šalį, o nuo antro bandymo vartus apgynė Gustas Baliutavičius.

Pirmajai rungtynių pusei artėjant prie pabaigos varžovų baudos aikštelėje atsidūrė Aldayras Hernandezas ir atliko labai pavojingą smūgį visiškai šalia vartų. Vėliau vartininko budrumą patikrino ir Gratas Sirgėdas.

53-iąją minutę kilo sumaištis šiauliečių baudos aikštelėje – Numanas Kurdičius iš labai arti pataikė tiesiai į vartininką, o vėliau pats bosnis atliko rezultatyvų perdavimą A. Hernandezui. Rezultatas tapo lygus 1:1.

Žalgiriečiai apsukų nemažino ir toliau spaudė varžovus – antrojo kėlinio viduryje po Oyinlola Kayode perdavimo aikštės šeimininkus į priekį 71-ąją minutę išvedė Fedoras Černychas.

Pergalę iškovoję „Kauno Žalgirio“ futbolininkai su 52 taškais priartėjo prie laipteliu aukščiau esančio Kauno rajono „Hegelmann“ klubo, o FA „Šiauliai“ su 33 taškais vis dar lieka penkta.