Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-08-24 | 28 turas Prezidento V. Adamkaus VDU sporto centras | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 270

„TOPsport A lygoje“ „Kauno Žalgiris“ dar kartą įkando Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkams. 28-ajame ture abi komandos pasidalino po tašką – 1:1 (1:1).

Mėlynai balti pirmame kėlinyje ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau įvartį praleido pozicinės atakos metu. 38-ąją minutę Oyinlola Kayode baudos aikštelėje surado Žaną Benedičičių, kuris vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus.

Tiesa, svečiai ilgai nepirmavo, kadangi po 4 minučių „Hegelmann“ ekipa atstatė pusiausvyrą. Po Patricko Popescu perdavimo iš kairiojo krašto taikliai galva kamuolį į vartus nukreipė vidurio gynėjas Steve‘as Kingue.

Mačo pabaigoje arčiau pergalės buvo Kauno rajono klubas. Njoya Abdelas Kaderas galva sukirto kamuolį į skersinį, o paskutinės atakos metu Mato Vareikos atliktą smūgį atrėmė Deividas Mikelionis.

Andriaus Skerlos treniruojama komanda turi 55 taškus bei žengia antra, žalgiriečiai yra treti bei atsilieka 9 taškais.