Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 15:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 17:00 , Vilnius
Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 18:00 , Telšiai
2024-03-13 | 3 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 130

„TOPsport A lygos“ 3-iajame ture Kauno rajono „Hegelmann“ ir FA „Šiauliai“ ekipos sužaidė du skirtingus kėlinius. Po nuožmios akistatos komandos pasidalino po tašką – 2:2 (0:0).

Pirmasis kėlinys buvo apylygis, jo metu itin pavojingų epizodų sukurta nebuvo. Šeimininkų gretose aktyvus buvo rumunas Patrickas Popescu – jo bandymai skriedavo pro šalį arba sėkmingai žaisdavo Gustas Baliutavičius.

Antrame kėlinyje per itin trumpą atkarpą buvo pelnyti net trys įvarčiai. 52-ąją minutę grubia Vincento Šarkausko klaida pasinaudojo Davis Ikauniekas, kuris po 7 minučių jau džiaugėsi dubliu, kai perdavimą iš dešiniojo krašto pavertė taikliu smūgiu.

Vis dėlto mėlynai balti greitai sušvelnino deficitą – 60-ąją minutę debiutinį įvartį Lietuvos čempionate, kaip ir D. Ikauniekas, pelnė produktyviai rungtyniaujantis Njoya Abdelas Kaderas.

„Hegelmann“ futbolininkai dar kartą pademonstravo charakterį ir neilgai trukus atstatė pusiausvyrą. Baudos aikštės prieigose dėkingai atšokusio kamuolio sulaukęs P. Popescu prisitaikė ir nuostabiai jį nukreipė į tolimąjį vartų kampą. Rumuno apmaudui, 82-ąją minutę už grubią pražangą jis buvo pašalintas.

Antrą pridėto laiko minutę taip pat tiesioginę raudoną kortelę prieš save išvydo po keitimo aikštėje pasirodęs Justas Petravičius.

„Hegelmann“ ekipa rikiuojasi pirmoje turnyro lentelės pusėje su 4 taškais, trečią sykį iš eilės lygiosiomis sužaidę šiauliečiai turi 3 taškus.