2023-11-05 | 35 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 400

LFF stadione susitiko dėl išlikimo kovojanti Vilniaus „Riterių“ ekipa ir bronzines viltis vis dar puoselėjantys „Kauno Žalgirio“ futbolininkai.

„Optibet A lygos“ 35-ajame ture „Kauno Žalgiris“ rezultatu 3:1 (2:0) įveikė sostinės „Riterius“.

Rungtynes su vėjeliu pradėjo kauniečiai – jau antrąją susitikimo minutę po Artūro Dolžnikovo perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė tarpsezoniu komandą papildęs Vilius Armanavičius.

22-ąją minutę Haris Handžičius galingu smūgiu sudrebino vartų konstrukciją, pirmasis prie kamuolio suskubo jaunasis Nojus Stankevičius ir pasiuntė jį į vartų tinklą, tiesa, po VAR peržiūros buvo užfiksuota nuošalė.

Per pirmojo kėlinio kompensuotą laiką krito dar vienas įvartis – V. Armanavičius perdavė kamuolį Nerijui Valskiui, o patyręs lietuvis pasiuntė jį į apatinį vartų kampą.

Antrajame kėlinyje „Riteriai“ dar bandė atkurti intrigą, tačiau daug gaisrų prie svečių vartų sukurti nepavyko, o pavojingų progų turėjo ir kauniečiai.

82-ąją minutę tašką susitikime padėjo po Floriano Davido perdavimo antrąjį įvartį „Optibet A lygoje“ pelnęs puolėjas Armandas Kučys.

Paskutinės rungtynių atakos metu paguodos įvartį „Riterių“ ekipai pelnė Mindaugas Grigaravičius.

Specialisto iš Portugalijos Matthew Silvos plukdomas laivas sieks nenuskęsti paskutiniajame ture, kuriame pergalė vilniečiams norint išlikti lygoje – būtina. „Kauno Žalgiriui“ norint pasipuošti bronzos medaliais reikės įveikti Kauno rajono „Hegelmann“ ir sulaukti šiauliečių nesėkmės.