2023-09-28 | 32 turas | Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 400

„Optibet A lygos“ 32-ajame ture Alytaus „Dainavai“ pavyko dar kartą šiemet atimti taškus iš „Kauno Žalgirio“.

Dainaviečiai svečiuose su Mariaus Stankevičiaus treniruojama komanda sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1).

Dvikovos pradžia kur kas geriau susiklostė šeimininkams. 8-ąją minutę Xabi Auzmendi baudos aikštelėje surado Armandą Kučį ir jaunasis puolėjas pasiuntė kamuolį į tuščius vartus, pelnydamas savo pirmą įvartį „Optibet A lygoje“.

Pirmame kėlinyje Arijus Bražinskas atrėmė Matheuso Araujo smūgį pažeme, „Dainavos“ vartininkas Orestas Kostykas taip pat sykį atmušė pavojingą bandymą.

Po pertraukos Alytaus klubas atstatė pusiausvyrą, kai po Andrejaus Karvackio pražangos baudos aikštėje baudinį 66-ąją minutę realizavo Stanislavas Sorokinas. Per likusį laiką ryškiausiai žaidė O. Kostykas – ukrainietis atrėmė pavojingus Edvino Kloniūno, Grato Sirgėdo bei po keitimo aikštėje pasirodžiusio Jasono Noslino smūgius.

Po šios dvikovos „Kauno Žalgiris“ išlieka penktas su 43 taškais, „Dainava“ turi 30 taškų bei rikiuojasi septinta.