2023-09-24 | 31 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 1209

„Optibet A lygos“ 31-asis turas finišavo sostinėje – įvyko emocinga dvikova tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir „Kauno Žalgirio“.

Susitelkusi Laikinosios sostinės komanda parodė charakterį ir oponentus nugalėjo rezultatu 2:0 (1:0).

„Kauno Žalgiris“ per pirmą mačo pusę turėjo ne vieną gerą progą pasižymėti – Gratas Sirgėdas sukirto kamuolį į virpstą, Nerijus Valskis smūgiavo į vartininką. 31-ąją minutę po Xabi Auzmendi perdavimo iš dešiniojo krašto būtent N. Valskis išvedė komandą į priekį.

Vilniečių gretose geromis progomis nepasinaudojo Paulius Golubickas ir Arvydas Novikovas, maža to, paskutinę pirmojo kėlinio minutę Jurijus Kendyšas greitai užsidirbo dvi geltonas korteles.

Po pertraukos „Žalgiris“ turėjo labai gerą progą, tačiau P. Golubicko bandymą atrėmė „Kauno Žalgirio“ gretose „Optibet A lygoje“ debiutavęs Arijus Bražinskas. 70-ąją minutę už grubų žaidimą buvo pašalintas Karolis Šilkaitis.

Vis dėlto po 5 minučių Kauno ekipa padvigubino rezultatą, kai po pakelto kampinio galva taikliai smūgiavo Edvinas Girdvainis.

88-ąją minutę už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Nicolasas Gorobsovas.

Kauniečiai su 42 taškais rikiuojasi penkti, „Žalgiris“ turi 68 taškus ir žengia antras, tačiau neturi daug šansų pavyti pirmaujantį „Panevėžį“.