2023-09-03 | 29 turas | Šiaulių sav. stadionas | Teisėjas: Aleksandrs Anufrijevs | Žiūrovai: 1300

Gausiai Šiaulių miesto stadione susirinkę žiūrovai stebėjo istorines „Optibet A lygos“ rungtynes, nes būtent tada pirmą kartą buvo naudojama VAR sistema.

29-ajame čempionato ture „Kauno Žalgiris“ dramatiškoje dvikovoje su FA „Šiauliai“ ekipa pasidalino po tašką – 1:1 (1:0).

Susitikimas prasidėjo pagal kauniečių planą – jau trečiąją minutę po Viliaus Armanavičiaus perdavimo kamuolį į tolimąjį vartų kampą pasiuntė Gratas Sirgėdas.

Pirmajame kėlinyje rezultatas nepasikeitė, tačiau tam progų tikrai buvo – kelis kartus pavojingai smūgiavo Artūras Dolžnikovas. Vienas jo smūgis sudrebino skersinį. Vienas prieš vartininką Gustą Baliutavičių buvo iššokęs Xabi Auzmendi, tačiau puikiai sužaidė šiauliečių vartų sargas. FA „Šiauliai“ atakoje taip pat turėjo keletą galimybių, tačiau pramušti Deivido Mikelionio ginamų vartų nepavyko.

Antrajame kėlinyje dvi puikias progas nuostabiais perdavimais komandos draugams sukūrė Danielis Romanovskis – po Simono Urbio smūgio „Kauno Žalgirį“ gelbėjo D. Mikelionis, o Eligijus Jankauskas į vartus nepataikė.

75-ąją minutę po Divine'o Naah smūgio šiauliečius įspūdingai gelbėjo vartininkas, o prie kamuolio atsidūręs G. Sirgėdas į vartus nepataikė.

Jau septintąją kompensuoto laiko minutę po VAR peržiūros arbitras iš Latvijos parodė į 11 metrų žymą. Ukrainietis Oleksijus Ščebetunas šaltakraujiškai realizavo baudinį ir FA „Šiauliai“ iškovojo tašką.

Žalgiriečiai po šių lygiųjų su 39 taškais rikiuojasi penktoje turnyro lentelės pozicijoje, FA „Šiauliai“ ekipa sąskaitoje turi 55 taškus ir užima trečią vietą.