2023-08-27 | 28 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 553

LFF stadione susitiko šalies čempionas Vilniaus „Žalgiris“ ir Telšių „Džiugas“.

Paskutinėse 28-ojo turo rungtynėse „Žalgiris“ sutriuškino „Džiugą“ rezultatu 4:1 (2:0).

Susitikimas prasidėjo pagal aikštės šeimininkų scenarijų – Donatas Kazlauskas 8-ąją minutę perdavimu iš krašto surado Ovidijų Verbicką ir pastarasis pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

34-ąją minutę po Pauliaus Golubicko smūgio kamuolys atsimušė į Mathiasą Oyewusi ir įskriejo į vartus. Šis epizodas leido vilniečiams padvigubinti persvarą iki 2:0.

Vaizdas aikštėje antrajame kėlinyje nepasikeitė – vilniečiai ir toliau kontroliavo kamuolį bei kūrė progas. Vieną jų 62-ąją minutę įvarčiu po M. Oyewusi perdavimo pavertė Donatas Kazlauskas.

Vos po kelių akimirkų į telšiškių vartus krito jau ketvirtasis įvartis – šįkart žalgiriečių atakuojantys futbolininkai apsikeitė vaidmenimis ir po D. Kazlausko perdavimo pasižymėjo M. Oyewusi.

Pačioje rungtynių pabaigoje rezultatą sušvelnino telšiškiai. Reidą atliko ir puikų smūgį į tolimąjį vartų kampą atliko Motiejus Burba, rezultatas tapo 4:1.

Iškovoję pergalę vilniečiai su 62 taškais vis dar yra antroje vietoje, o „Džiugas“ sąskaitoje turi 20 taškų ir žengia devintas.