2023-06-22 | 19 turas | Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 350

„Optibet A lygos“ trečiasis ratas startavo Žemaitijoje – čempionas iškovojo dar vieną pergalę.

19-ajame ture Vladimiro Čeburino treniruojama komanda 2:1 (1:0) įveikė autsaiderį Telšių „Džiugą“.

Svečiai į priekį išsiveržė 12-ąją minutę: po Petaro Mamičiaus perdavimo Jurijus Kendyšas atliko smūgį iš už baudos aikštelės ir džiaugėsi savo ketvirtuoju įvarčiu šiemet.

Savo pranašumą vilniečiai padvigubino 66-ąją minutę – Yukiyoshi Karashima baudos aikštelėje surado Mathiasą Oyewusi, kuris taikliai mušė galva. Tai buvo 8-asis nigeriečio įvartis.

Po 11 minučių „Džiugas“ atgaivino intrigą, kai tolimu smūgiu pasižymėjo Airesas Sousa.

Dvikovos pabaigoje šeimininkai nemažai atakavo – išsiskirta buvo Motiejaus Burbos smūgiu, kai kamuolys skriejo greta vartų.

Po šio laimėjimo žalgiriečiai su 40 taškų pakilo į 2-ąją vietą, 12-ąjį pralaimėjimą patyręs Telšių klubas turi 11 taškų.