2023-04-15 | 8 turas | Šiaulių „Gytarių“ stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 538

Puikiai namų aikštėje rungtyniaujantys šiauliečiai savo kraitį papildė dar trimis taškais.

„Optibet A lygos“ 8-ajame ture FA „Šiauliai“ įveikė Telšių „Džiugą“ rezultatu 2:0 (1:0).

Pirmas rungtynių įvartis krito į svečių vartus 27-ąją minutę – Telšių vartų sargas Ravi Paschoa atsitrenkęs į komandos draugą pametė kamuolį ir šia klaida, atlikęs tikslų smūgį į vartus, pasinaudojo Gabrielius Micevičius.

Pirmajam kėliniui artėjant link pabaigos, gerą progą padidinti šiauliečių pranašumą turėjo Eligijus Jankauskas, bet smūgis atliktas kaire koja skriejo į užribį.

57-ąją minutę pavojų prie Saulės miesto atstovų vartų smūgiuodamas kamuolį sukėlė portugalas Airesas Sousa, tačiau Lukas Paukštė žaidė nepriekaištingai.

65-ąją minutę Mantas Kuklys nusprendė atlikti laisvą smūgį beveik iš vidurio aikštės vartų link, svečių laimei, R. Paschoa neklydo.

Po šeimininkų spaudimo varžovų baudos aikštelėje, Danielis Romanovskis įmušė ketvirtą savo sezono įvartį ir įtvirtino šiauliečių pranašumą.

Po 8 turo FA „Šiauliai“ su 17 taškų yra antroje lentelės pozicijoje, o „Džiugas“ su 4 taškais rikiuojasi paskutinėje vietoje.