2023-03-10 | 2 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 100

2023 metų „Optibet A lygos“ sezone buvo užfiksuotos pirmosios lygiosios – jų metu įvarčių nebuvo pelnyta.

Marijampolėje vykęs mačas tarp „Kauno Žalgirio“ bei FA „Šiauliai“ baigėsi rezultatu 0:0.

Ši dvikova prasidėjo pusvalandžiu vėliau, kadangi dėl prasto oro ir eismo sąlygų klubai vėlavo atvykti į Marijampolės futbolo arenos maniežą.

Per pirmas 45 minutes komandos daug pavojingų epizodų nesusikūrė. Antono Fase smūgį į tolimąjį vartų kampą atrėmė Lukas Paukštė, kitoje aikštės pusėje pavojingai mušė Eligijus Jankauskas.

Geriausia galimybė pasižymėti priklausė žalgiriečiams: Brahimas Konate iš maždaug 20 metrų atliko stiprų smūgį – kamuolys atsimušė į virpstą.

Antrame kėlinyje taip pat vyko gana atsargus futbolas. Tiesa, žalgiriečiai turėjo vieną nuostabią progą išplėšti pergalę, tačiau po Artūro Dolžnikovo perdavimo debiutavęs Srdžanas Spiridonovičius nepataikė į vartų plotą.

Abi ekipos po 2-ojo turo savo kraityje turi 4 taškus.