2022-10-09 | 32 turas | „Kauno Žalgirio“ FA stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 150

Dėl medalių „Optibet A lygoje“ kovojantys Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkai derbyje dar sykį nepatyrė pralaimėjimo.

Andriaus Skerlos kariauna 32-ojo turo dvikovoje sužaidė lygiosiomis su „Kauno Žalgiriu“ – 1:1 (1:1).

Jau 2-ąją minutę gana neblogą galimybę pasižymėti turėjo Ignas Kružikas. Puolėjas sulaukė gero perdavimo, tačiau jo smūgį pažeme atrėmė Deividas Mikelionis. Po 10 minučių Rodrigo Josviaki apsigynė nuo Antono Fase tolimo bandymo.

Pirmame kėlinyje krito du įvarčiai. 31-ąją minutę Marko Pejičius vienu lietimu atliko perdavimą A. Fase, kuris pabėgo nuo varžovų bei smūgiavo tiksliai. Tai buvo 6-asis saugo iš Nyderlandų įvartis šiemet.

Tiesa, 43-iąją minutę „Kauno Žalgirio“ gynyba kapituliavo. Po išmetimo iš užribio Ignas Kružikas pamušė kamuolį link Tzlilo Nehemyos, kuris galingu smūgiu nukreipė jį į vartus.

Po pertraukos svečiai du kartus pavojingai pagrasino standartinės padėties metu, kitoje aikštės pusėje gero šanso neišnaudojo po keitimo aikštėje pasirodęs Nerijus Valskis.

Lietuvos čempionate debiutavo austras Philippas Schellneggeris, kurio atstovaujamas  „Kauno Žalgiris“ su 47 taškais rikiuojasi šeštas, mėlynai balti žengia antri su 57 taškais.