2022-08-28 | 24 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 570

„Optibet A lygos“ čempionas Vilniaus „Žalgiris“ demonstruoja puikią formą ir pergalių seriją pratęsė iki aštuonių, įveikdamas tiesioginį konkurentą.

24-ojo turo mače svečiuose žalgiriečiai net 4:1 (3:1) įveikė Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkus – tai didžiausias mėlynai baltų pralaimėjimas Lietuvos čempionate per du sezonus.

Per pirmas 45 minutes dvikovoje nepristigo pavojingų išpuolių ir taiklių smūgių – pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai. 20-ąją minutę Klaudijus Upstas prasiveržė dešiniuoju kraštu ir baudos aikštelėje surado Lazarą Sajčičių, kuris vienu lietimu pamušė kamuolį į vartus.

Žalgiriečiai 35-ąją minutę atstatė pusiausvyrą. Mathiasui Oyewusi neleido pasižymėti ir virpstas, ir Ignas Plūkas, tačiau užsitęsusio išpuolio metu po Sauliaus Mikoliūno perdavimo iš dešiniojo krašto smūgiu galva pasižymėjo Ivanas Tatomirovičius.

Maža to, į pertrauką „Žalgiris“ žengė dar geresnės nuotaikos – 37-ąją minutę Franciso Kyeremeh reidą ir perdavimą įvarčiu pavertė M. Oyewusi, o trečią pridėto laiko minutę dar vieną tolimą smūgį sėkmingai išpildė Marko Miličkovičius.

Tai nebuvo pabaiga: 72-ąją minutę kamuolys baudos aikštelėje nuo Manto Fridriko dėkingai atšoko Fabienui Ourega ir prancūzas jį nukreipė į vartus.