2022-07-29 | 19 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 900

„Optibet A lygos“ 19-asis turas prasidėjo atkakliu turnyro lentelės kaimynų susidūrimu Gargžduose.

Vietos „Banga“ buvo išsiveržusi į priekį, tačiau Telšių „Džiugas“ įmušė išlyginamąjį įvartį bei nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją – 1:1 (0:0).

Pirmame kėlinyje įvyko vos vienas įdomesnis epizodas. 10-ąją minutę Oleksijus Zbunas išprovokavo Ernesto Stočkūno pražangą baudos aikštelėje, tad prie 11 metrų žymos stojo Aldairas Ferreira, visgi, pastarajam pasižymėti nepavyko – smūgį puikiai atrėmė Mantas Bertašius.

Po pertraukos „Bangai“ greitai pavyko išsiveržti į priekį. 52-ąją minutę E. Stočkūnas standartinės padėties metu pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur laisvės sulaukęs Darius Zubauskas taikliai smūgiavo galva.

Tai buvo 4-asis puolėjo įvartis šiemet – juo D. Zubauskas džiaugėsi po daugiau nei keturių mėnesių pertraukos.

Vėliau gana aštriais epizodais apsikeitė D. Zubauskas bei Noelis Mbo, o 69-ąją minutę „Džiugui“ pavyko išlyginti rezultatą. Maksymui Pyrogovui atlikus perdavimą iš dešiniojo krašto, po keitimo aikštėje pasirodęs Aivaras Emsis smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus. Latviui tai buvo 3-iasis sezono įvartis, taip pat pelnytas po daugiau nei trijų mėnesių pauzės.

Per likusį laiką grėsmingą Roberto Vėževičiaus smūgį galva atrėmė Vincentas Šarkauskas, kitoje aikštės pusėje N. Mbo bandymas skriejo greta virpsto.

Nė sykio prieš „Džiugą“ šiemet nepralaimėjusi „Banga“ turi 20 taškų, o tiek pat mačų sužaidę varžovai – 7 taškais mažiau.